Temeli olmayan biri 2-3 yılda 50k yapabilir mi?

erencira

Hectopat
Yazılım mühendisliği istiyorum, temelim yok ve işte çalışıyorum, unutkan biriyim hafızam kötü, unutkan olmasam kendime biraz güveneceğimde, bir şeyleri öğrenememekten değil de, öğrendiğim şeyleri unuturum diye korkuyorum, yok mu b12'yi 1000 yapacak bir hap, dersleri 50k'ya girmek için değil de zevkle öğrenmek için çalışmak istiyorum, belki öyle daha başarılı olurum.

Yazılım mühendisliği istiyorum, temelim yok ve işte çalışıyorum, unutkan biriyim hafızam kötü, unutkan olmasam kendime biraz güveneceğimde, bir şeyleri öğrenememekten değil de, öğrendiğim şeyleri unuturum diye korkuyorum, yok mu B12'yi 1000 yapacak bir hap, dersleri 50K'ya girmek için değil de zevkle öğrenmek için çalışmak istiyorum, belki öyle daha başarılı olurum.

fazla sıkman gerek.

Son düzenleme:
Yazılım mühendisliği istiyorum, temelim yok ve işte çalışıyorum, unutkan biriyim hafızam kötü, unutkan olmasam kendime biraz güveneceğimde, bir şeyleri öğrenememekten değil de, öğrendiğim şeyleri unuturum diye korkuyorum, yok mu B12'yi 1000 yapacak bir hap, dersleri 50K'ya girmek için değil de zevkle öğrenmek için çalışmak istiyorum, belki öyle daha başarılı olurum.

Zaten lise 4 yıl? Çok çok rahat yapar. 10.sınıftan çalışmaya başlayanlar derece yapıyor oradan bir tahminde bulunun.

Zaten lise 4 yıl? Çok çok rahat yapar. 10.sınıftan çalışmaya başlayanlar derece yapıyor oradan bir tahminde bulunun.
Ders çalışacak çok vaktim olmuyor, 3-4 saat çalışarak ne kadar ilerlerim bilmiyorum, birde unutkanlığımı çözmem lazım, normal insanlar gibi değilim, diyelim 20 saniye içinde art arda iki şey düşünüyorum, ikinci şeyi düşünürken ilkini unuttuğum oluyor, unutmamak için beyne çok önemli bir şeymiş gibi sinyal vermem gerekiyor yoksa sıkıntı yaşıyorum :(

Ders çalışacak çok vaktim olmuyor, 3-4 saat çalışarak ne kadar ilerlerim bilmiyorum, bir de unutkanlığımı çözmem lazım, normal insanlar gibi değilim, diyelim 20 saniye içinde art arda iki şey düşünüyorum, ikinci şeyi düşünürken ilkini unuttuğum oluyor, unutmamak için beyne çok önemli bir şeymiş gibi sinyal vermem gerekiyor yoksa sıkıntı yaşıyorum :(

Önemli olan kaç saat çalıştığın değil değil düzenli ve verimli çalışman.

Ders çalışacak çok vaktim olmuyor, 3-4 saat çalışarak ne kadar ilerlerim bilmiyorum, birde unutkanlığımı çözmem lazım, normal insanlar gibi değilim, diyelim 20 saniye içinde art arda iki şey düşünüyorum, ikinci şeyi düşünürken ilkini unuttuğum oluyor, unutmamak için beyne çok önemli bir şeymiş gibi sinyal vermem gerekiyor yoksa sıkıntı yaşıyorum :(
Verimli çalışmak önemli çalıştığınız da konuları anlıyorsanız bir yerlere gelirsiniz.

Geri
Yukarı