Epic Games Terra nil Deluxe olduğundan daha ucuz görünüyor

chaturanga

Hectopat
Daha fazla  
Epic indirimlerine göz atarken dikkatimi çeken bir oyun terra nil. Oyunun kendisi 269.25 TL ama Deluxe Edition 201.75 TL görünüyor. Herhalde gözden kaçırdığım bir durum yok değil mi Deluxe'ü almayı düşünüyorum?

Moderatör arkadaş başlığı ekleme yapmış ben "Olduğundan daha ucuz görünüyor" yazmadım sadece "daha ucuz görünüyor" yazmıştım, ki kastettiğim oyunun temel haline göre daha ucuz görünmesi yani.

Son düzenleme:
Belki hatayla yapmışlardır belki de bilerek. Bence Deluxe sürümü almak için hızlı olun.

Teşekkürler geçen indirimlerde de böyle durumlar varmış, yani sanırım güncellemeyi unutuyorlar Deluxe paketlerin belki de. Yani aynı fiyat olsa sorun değil çok da önemli değil soundtrack ve digital artbook ama fiyat da daha uygun.

Teşekkürler geçen indirimlerde de böyle durumlar varmış, yani sanırım güncellemeyi unutuyorlar Deluxe paketlerin belki de. Yani aynı fiyat olsa sorun değil çok da önemli değil soundtrack ve digital artbook ama fiyat da daha uygun.
Ben Hades alırken oyunun kendi fiyati deluxe fiyatından 2 kat daha fazlaydı 😁. Epic adamdir.

Geri
Yukarı