Çözüldü TF2 para yatırmadan oynanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İstanbul Sefiri

Centipat
Yer
Rize, Ardeşen
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP 15-R103NT Laptop
Intel(R) Core(TM) i5-4210U CPU @ 1.70GHz 2.40GHz
NVIDIA GeForce GT820M
DDR3 1600MHz 4,00 GB RAM
Kingston 224 GB SDD
Meslek
Mafya babası
1: Para yatırmadan p2p olabilir miyim? İnternete çünkü bir eşya sayesinde olduğunu duydum eşyanın adı nedir?
2: Çantada yer açan iteme nasıl sahip olabilirim?
3: Türk sunucuları var mı?
(Hocam başılığı sistem otomatik düzenlemiş başlığa aldırmayın)

Son düzenleme:
Çözüm
Daha önce hiç duymadım. Satın alım yapmak şart.

Her yıl başı veriliyor.

Var fakat eskisi kadar kaliteli değil.

Hocam bana arkadaşım orange box almıştı TF2'ye girdiğimde satın alma belgesi diye bir şapka ve çantamda 10 slot açılmıştı ve rekabetçide açılmıştı ama yazı hala yazamaıyordum p2p olmuş muyum?

Hocam bana arkadaşım orange box almıştı TF2'ye girdiğimde satın alma belgesi diye bir şapka ve çantamda 10 slot açılmıştı ve rekabetçide açılmıştı ama yazı hala yazamaıyordum p2p olmuş muyum?
Orange Box sizi P2P yapmış olmalı.

Orange box sizi p2p yapmış olmalı.

Ama bazı forumlarda hediyelerin geçerli olmadığı söyleniyor ama p2p olduysam buna sevindim ve şu chate kullanama sebebinin p2p ile alakalı değil mi?

Hocam bir de main sınıfın ne? :D

Hocam bahsettiğiniz şey sanırım şu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bahsettiğiniz şey sanırım şu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uygulandı hocam fakat bu dehil çanta geliştiricileri nasıl koaly bir şekilde elde edeceğim p2p naısl olur vs.

@İstanbul Sefiri
Oyun içindeki Mann Co. Store'dan random bir şey almanız gerek. Alacağınız şeyi sepete ekleyin, Checkout dediğiniz zaman aldığınız şey+premium upgrade ve Mann Co. şapkası yazması gerek. Bunlar yazıyorsa premium olacaksınız demektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı