TFF'nin Beşiktaş - Fenerbahçe Maçı Kararı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sahayı terk eden falan yok. Hakem kararı ile maç sonlandı.

Bunu korner kullanan oyuncumuza çakmak ve benzeri eşyaları atan Fenerbahçe taraftarına da söyleyeseydiniz keşke. Olan gene BJK'ye oldu. Maçın Fenerbahçe tarafından taraftarsız oynanması doğru fakat BJK için aynısı geçerli olmamalıydı.
Sulu derbiyi bilmiyorsun galiba.

Doğru karar, Tolga bizim güvenlik görevlimizi dövdü neden bunlar konuşulmuyor? Neden "hep BJK haklıdır" havalarındasınız? Tolga'nın ki tam bir palavra, kardeşim sen profesyonelsin senin sülalene de sövseler sen maçı karıştıramazsın, profesyonelliğini bozamazsın. Kaldı ki sen 30.000 kişinin arasından sana edilen küfürü nasıl duyuyorsun? 30.000 kişi koro şeklinde "Tolga ben senin ananı..." diye mi bağırdı? Gördüler 10 kişi şansları yok hemen kaçış, korkaksınız siz korkak. Şu kuralı da hatırlatmak isterim;
"Bir takım sahayı terk eder ise hükmen 3-0 mağlup sayılabilir"
Direk elenmediğinize şükredin karara ağlayıp zırlayacağınıza.
Hakem onayıyla girdik kardeşim, ayrıca senin annen ölse ben küfretsem tribünden dönüp arkanı 2 kelime bile etmez misin? Hadi oradan. Adam dedi ayıp oluyor yok bunlar devam etti ondan sonra kendiniz kaşındınız olan yine bize oldu.

Hakem onayıyla girdik kardeşim, ayrıca senin annen ölse ben küfretsem tribünden dönüp arkanı 2 kelime bile etmez misin? Hadi oradan. Adam dedi ayıp oluyor yok bunlar devam etti ondan sonra kendiniz kaşındınız olan yine bize oldu.
Hakem onayıyla mı girdiniz? Siz iyi misiniz? Hakem maçın tatil olduğunu açıklamadan girmek yasak diyorum bana hakem onayıyla girdik diyorsun. Hakem onay vermez maçı tatil eder. Volkan'ın karısına ve çocuğuna da küfür edildi daha önce Volkan maç karıştırdı mı? Görevli dövdü mü? İlginçsiniz gerçekten.

Sen profesyonel bir sporcuysan etmeyeceksin, etmemelisin. Sahadaki futbolcular arasında gerilim zaten tırmanmışken yedek kulübesindeki oyuncuların onları sakinleştirmesi gerekir, siniriyle bir hamle yapıp gereksiz kart görmesin diye. Burada Fenerbahçe taraftarını savunmuyorum ama Tolga'nın yaptığının tek bir mantıklı açıklaması yok.

Konuk takım ne yaparsa yapsın suçsuz mu oluyor? Galatasaraylı olmama rağmen maçtaydım ve Volkan'a rakı şişesi attılar gözlerimle gördüm. Saçmalayan sensin.
Uydurma be sanki tek sen vardın orada kimse yoktu... Öyle bir şey olsa FB TV yayınlar milleti kışkırtırdı yalan uydurma.

Uydurma be sanki tek sen vardın orada kimse yoktu... Öyle bir şey olsa FB TV yayınlar milleti kışkırtırdı yalan uydurma.

Böyle davran, böyle davran. Gün gelir sana da böyle bir şey olur, ben de uydurma derim.

Doğru karar, Tolga bizim güvenlik görevlimizi dövdü neden bunlar konuşulmuyor? Neden "hep BJK haklıdır" havalarındasınız? Tolga'nın ki tam bir palavra, kardeşim sen profesyonelsin senin sülalene de sövseler sen maçı karıştıramazsın, profesyonelliğini bozamazsın. Kaldı ki sen 30.000 kişinin arasından sana edilen küfürü nasıl duyuyorsun? 30.000 kişi koro şeklinde "Tolga ben senin ananı..." diye mi bağırdı? Gördüler 10 kişi şansları yok hemen kaçış, korkaksınız siz korkak. Şu kuralı da hatırlatmak isterim;
"Bir takım sahayı terk eder ise hükmen 3-0 mağlup sayılabilir"
Direk elenmediğinize şükredin karara ağlayıp zırlayacağınıza.
Tolga'nın arkasından edilen küfürler çok rahat duyulabilir. Hayatında hiç sahaya çıkmadığın için deneyim etmemişsin belli. Hadi onu geçtim. Volkan bebe gibi taraftarlara kızıp sahayı terk ettiğinde neredeydin ? Korkaksınız siz korkak demişsin. Çoğul konuşup tüm bir toplumu eleştirmeye hakkın yok senin üslubunu takın öyle yorum at. 10 kişi kalmak da sorun değil merak etme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı