Çözüm The Crew uPlay Başlatma Ekranında Takılma

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sorununuz Düzeldimi ?

• Oy verenlerin toplamı
    7
  • Anket kapandı .

Dambuldor

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilişim
  1. uPlay'e sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın,
  2. Games sekmesine girin , the crew oyununuza tıklayın , play butonuna basın,
  3. uPlay'in oyunu başlatma ekranı geldiğinde (sol altta Installing ... (1/2 veya 5/6) ) varsa,
  4. Görev yöneticisini başlatın işlemler sekmesine geçin ve Inshelper.exe'lerin hepsini kapatın. (1-2 tane Inshelper olması gerekiyor)
  5. Onları kapattıktan sonra birkaç dakika içinde (PC'nizin hız durumuna göre ) oyun başlıyacaktır...

Yardımcı olduysam ne mutlu bana :) Video şeklinde isteyenler için link

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Recep Baltaş @Ali Güngör @Yusuf Ensar Ertan

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. uPlay'e sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın,
  2. Games sekmesine girin , the crew oyununuza tıklayın , play butonuna basın,
  3. uPlay'in oyunu başlatma ekranı geldiğinde (sol altta Installing ... (1/2 veya 5/6) ) varsa,
  4. Görev yöneticisini başlatın işlemler sekmesine geçin ve Inshelper.exe'lerin hepsini kapatın. (1-2 tane Inshelper olması gerekiyor)
  5. Onları kapattıktan sonra birkaç dakika içinde (PC'nizin hız durumuna göre ) oyun başlıyacaktır...
Yardımcı olduysam ne mutlu bana :) Video şeklinde isteyenler için link

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Recep Baltaş @Ali Güngör @Yusuf Ensar Ertan
Teşekürler hep böylemi yapacağız?

Merhabalar.
İşlemleri uyguladım ancak install helper adlı işlemi kapatınca böyle bir hata veriyor:

upload_2016-9-15_19-18-5.png

Sistemim
  • i7 6700HQ
  • GTX960M
  • Win 10 en güncel hali

Teşekürler hep böylemi yapacağız?
Malesef ben girmek için sürekli yapıyorum yeni bi pack geldiğinde düzeliceğini umuyorum.

Merhabalar
işlemleri uyguladım ancak
install helper adlı işlemi kapatınca böyle bir hata veriyor
Eki Görüntüle 188465

Sistemim
i7 6700HQ
GTX960M
Win 10 en güncel hali

uPlayden The crew'in dosyalarını bi doğrulat öyle dene. Olmassa uPlayı kaldır ama dikkatlı ol oyunu silmeden sonra tekrar indir kur. Yeniden başlat pc'ni bidaha doğrulat. Sonra bidaha dene. Ben böyle yapmıştım belki olur sana da. Sistemlerimiz aynı nerdeyse. Benim 950M.

Merhabalar

Yazıyı yazdıktan sonra uğraşmaya devam ettim ve sorunu çözdüm.

Öncelikle sizin yaptıgınız gibi 'install helper' kapatmadan oyun 'exe' dosyasını çalıştırmıyor.
İnstaller' i kapatınca oyunu açmaya çalışıyor ve 'exe' dosyasını çalıştırıyor ve karşıma üstteki resimdeki gibi hata geliyor, bu hatanın sebebi ise .dll uzantılı yanlış dosyalar, yanlış dosyalardan kastım mesela The Crew için gereken dll dosyası xinput1_3.dll adında ve bu dosyanın 32 ve 64 bit versiyonları mevcut.

Oyunun hangi dll dosyasını kullandığını bulamak biraz zor oldu ama bulabildim.
Benim bilgisayarımda da 32 bit olan sürümü gerekli klasörün içerisindeymiş. Bunun üzerine 64 bit xinput1_3.dll dosyasını internet üzerinden kısa bir arama sonucunda buldum ve eski dosyayı sildim. Ardından 64 bit versiyonunu grekli klasörlerin içerisine attım.

Şuanda oyuna girebiliyorum.

Merhaba oyunu söylediğiniz gibi açtım, yalnız oyun açılınca "Press Andy Key" diyor "enter" v.b tuşlara basınca her hangi bişey olmuyor ve sürekli ara sahne videoları geliyor. Ne yapmalıyım.

upload_2016-12-18_8-40-54.png

Hiç bir şey silmeden yüklemeden resimde olan klasörde bulunan inshelper dosyasının adını değişin yada silin (yedeğini alın) oyuna direk giriyor. Ben adının sonuna 2 ekledim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı