Sürprizbozan The Last of Us part 2 oynanır mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NormalVatandas

Decipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
PlayStation sahibi değilim. Bugün part 1'i bitirdim. Açıkçası pek beklediğim bir son değildi elbet bir gün oynayacağımı bildiğim için hiç spoiler yememeye çalıştım. Benim tahminim daha çok son bölümde askerlerin hastaneyi terk etmiş ve ipuçları bırakmış olmasıydı veya bizi kabul etmeyeceklerini sadece Ellie'yi alıp Joel'i göndereceklerini düşündüm. Sonu bence pek iç açıcı değildi. Yakın zamanda PlayStation alma planım yok. Ya easter Gamers'tan izleyip bitireceğim veya PlayStation alınca oynayacağım. 3 ay sonra da alabilirim, 2 sene sonra da alabilirim. Sizce ne yapmalıyım? YouTube'dan izlersem zevk alır mıyım? Beklemeye değer mi? Spolersiz yorumlar alabilirim.

PlayStation sahibi değilim. Bugün part 1'i bitirdim. Açıkçası pek beklediğim bir son değildi elbet bir gün oynayacağımı bildiğim için hiç spoiler yememeye çalıştım. Benim tahminim daha çok son bölümde askerlerin hastaneyi terk etmiş ve ipuçları bırakmış olmasıydı veya bizi kabul etmeyeceklerini sadece Ellie'yi alıp Joel'i göndereceklerini düşündüm. Sonu bence pek iç açıcı değildi. Yakın zamanda PlayStation alma planım yok. Ya easter Gamers'tan izleyip bitireceğim veya PlayStation alınca oynayacağım. 3 ay sonra da alabilirim, 2 sene sonra da alabilirim. Sizce ne yapmalıyım? YouTube'dan izlersem zevk alır mıyım? Beklemeye değer mi? Spolersiz yorumlar alabilirim.

Hocam oyun PC'ye bu yıl çıkması bekleniyor yani biraz daha bekleyebilirseniz PC'den oynayabilirsiniz.

Hocam ben oyunu bitirdim ve kesinlikle almaya değer ancak çıkacağı fiyatta önemli büyük ihtimalle 50 60 dolar civarında çıkacak oda 1.874 TL ediyor ortalamada yani size kalmış.
Peki yaz gibi mi çıkar yoksa Aralık sonu falan mı? Bu yıl çıkacağı kesin mi? Ona göre arkadaşımın PlayStation'unu alıp oynama şansım da var.

Peki yaz gibi mi çıkar yoksa aralık sonu falan mı? Bu yıl çıkacağı kesin mi? Ona göre arkadaşımın PlayStation'unu alıp oynama şansım da var.

Hocam oynayabiliyorsanız direk arkadaşınızdan oynayın bitirin oyunu beklentiler bu yıl içerisinde ama yakın bir zamanda olacağını sanmıyorum yine ekim Kasım gibi bir tarih olur.

Hocam oynayabiliyorsanız direk arkadaşınızdan oynayın bitirin oyunu beklentiler bu yıl içerisinde ama yakın bir zamanda olacağını sanmıyorum yine ekim Kasım gibi bir tarih olur.
Anladım hocam, son bir sorum var. İlk oyunda olduğu gibi hedefleri dünyayı kurtaracak aşıyı bulmak mı? Sanmıyorum ama.

Geri
Yukarı