The Maze Runner(Labirent) serisi yeniden yapılıyor!

Makaleler
25
Bundan önce 20th Century Studios'a ait olan Maze Runner serisi Disney'in bünyesinde tekrar yapılacakmış. Bildiğiniz üzere Maze Runner serisi özünde James Dashner tarafından yazılmış kitaplardan geliyor. Orijinal filmler nispeten kitaptan esinlenerek yapılmıştı ancak bu yeni yapımda ne kitaptan ne de orijinal filmden devam edilmeyecek. Kısacası yine orijinal filmlerle aradaki bağ korunacak ancak seriye yeni bir soluk getirecekler.

Keşke yine kitaba sadık kalıp en azından karakterlerin labirente düşmeden önceki hayatını, labirente düşene kadar ne yaşadıklarını ve hangi sebepten dolayı labirente girdiklerini vs detaylı gösterdikleri bir film yapsalar. Üçlemede bunu flashback sahnelerle az da olsa gösteriyorlar ancak çok yüzeysel kalıyor ve derin değil.

Labirent serisini çok sevdiğimi zaten profil fotoğrafımdan anlamışsınızdır, umarım bu yeniden yapımda işleri berbat etmezler ve orijinal seriden hallice bir seri olur.

Aslında 3. filmin sonu çok açık bitmişti, neden oradan devam ettirmediler anlamadım. Bakalım heyecanla bekliyorum.

Kaynak: ‘The Maze Runner’ Reboot in the Works with ‘Transcendence’ Scribe Jack Paglen in Talks to Write (Exclusive)

Keşke yine kitaba sadık kalıp en azından karakterlerin labirente düşmeden önceki hayatını, labirente düşene kadar ne yaşadıklarını ve hangi sebepten dolayı labirente girdiklerini vs detaylı gösterdikleri bir film yapsalar. Üçlemede bunu flashback sahnelerle az da olsa gösteriyorlar ancak çok yüzeysel kalıyor ve derin değil.

Labirent serisini bende çok seviyorum. Keşke 4. ve 5. kitabın da filmini yapmış olsalardı. 5. kitap zaten 1. kitabın öncesini anlatıyor. Böyle bir film çok güzel olurdu.

Bundan önce 20th century Studios'a ait olan maze runner serisi Disney'in bünyesinde tekrar yapılacakmış. Bildiğiniz üzere maze runner serisi özünde james dashner tarafından yazılmış kitaplardan geliyor. Orijinal filmler nispeten kitaptan esinlenerek yapılmıştı ancak bu yeni yapımda ne kitaptan ne de orijinal filmden devam edilmeyecek. Kısacası yine orijinal filmlerle aradaki bağ korunacak ancak seriye yeni bir soluk getirecekler.

Labirent serisini çok sevdiğimi zaten profil fotoğrafımdan anlamışsınızdır, umarım bu yeniden yapımda işleri berbat etmezler ve orijinal seriden hallice bir seri olur.

Aslında 3. filmin sonu çok açık bitmişti, neden oradan devam ettirmediler anlamadım. Bakalım heyecanla bekliyorum.

Kaynak: ‘The Maze Runner’ Reboot in the Works with ‘Transcendence’ Scribe Jack Paglen in Talks to Write (Exclusive)

Hocam selam, ben de sizin gibi labirent serisine bayıldım gerçekten muhteşem. Bu haberi görünce sevindim. Tahmini ne zaman çıkar?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı