The Sims 4 oynaması tamamen ücretsiz olacak!

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
The Sims 4'ün ana oyunu 18 Ekim'den sonra tüm platformlarda tamamen ücretsiz olacak. Oyun şu an 200 TL. 18 Ekim'den sonra ana oyuna para vermeden erişebileceksiniz ancak unutmayın oyun DLC'siz neredeyse hiçbir şey yapamıyorsunuz. Yine de oyunu denemek için iyi bir fırsat.

Şu DLC olaylarını hiç sevemiyorum ya, oyunu alalım bitsin gitsin işte. Bir oyun almadan önce acaba DLC'siz eksik oyun deneyimi yaşar mıyım diye düşünmek çok üzücü.

Şu DLC olaylarını hiç sevemiyorum ya, oyunu alalım bitsin gitsin işte. Bir oyun almadan önce acaba DLC'siz eksik oyun deneyimi yaşar mıyım diye düşünmek çok üzücü.
DLC'leri ücretsiz açan bir program var ve benim bildiğim Mortal Kombat 11 dışında ban yedirtmiyor. Birazcık araştırma ile bulursun burada ban yemiyeyim.

Hocam öyle bir şey olabileceğiniz pek sanmıyorum ya, yani Steam buna izin vermez kesinlikle, ya da diğer platformlar.
Ben Dead Cells'de Queen And the Sea DLC'si için kullanmıştım ve olmuştu. Belki Cuphead DLC'sini de denerim. Diğer platformlar demişken Epic Games için de var.

Geri
Yukarı