Çözüm "The version of AMD Radeon Software you have launched is not compatible" hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
@AnTCoasTCooL 23.12.1 sürümüne geçtim ve bu hatayı tekrar almaya başladım.

Son düzenleme:
O kadar sık olması anormal düzeyde.

Vallaha artık bilmiyorum anormalmi normal mi bana göre anormal AMD'ye göre normal artık bunlar :( bir de bu linkteki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşın yaptığı yolları tekrardan denedim Windows 11 Pro nasip artık ama bir daha AMD ekran kartı almam NVIDIA.

Bugün yine aynı hatayı yaptı 1 gün dayana bildi sadece :( hiçbir şey işe yaramıyor.

@AnTCoasTCooL 23.12.1 sürümüne geçtim ve bu hatayı tekrar almaya başladım.
selam kardeşim sorunun ne olduğunu buldum şimdilik driver silinmesi anlık olarak ekran gidip gelmesi power den kaynaklı olduğunu buldum :D OCCT proğramı ile power test yapınca görüntü gidiyor driver siliniyor :D

Son düzenleme:
Sonucu yaz bekliyorum.
1703503906966.png

24 dakikada birşey olmadı.

Güzel. Bende testi başlatır başlatmaz git gel ve sonrasında driver hemen siliniyordu sizin binada anlık elektrik git gel veya anlık yüksek elektrik dalgalanması sonucu o hatayı da vermiş olabilir sizde ben Power ile ilgili sorunu hallettikten sonra bir daha o problemi yaşamadım hala sorunsuzca kullanmaktayım o hatayı tekrarladığında tekrar bir test yaparak dene driver yükledikten sonra inşallah hiç yaşamazsın. :) diğer ekipmanları test ettiniz mi?

Güzel. Bende testi başlatır başlatmaz git gel ve sonrasında driver hemen siliniyordu sizin binada anlık elektrik git gel veya anlık yüksek elektrik dalgalanması sonucu o hatayı da vermiş olabilir sizde ben Power ile ilgili sorunu hallettikten sonra bir daha o problemi yaşamadım hala sorunsuzca kullanmaktayım o hatayı tekrarladığında tekrar bir test yaparak dene driver yükledikten sonra inşallah hiç yaşamazsın. :) diğer ekipmanları test ettiniz mi?

Hocam bende de aynı şekilde OCCT de Power testi başlattığımda anında ekran gidiyor. PSU'yu mu değiştirdiniz? Kaç saattir uğraşıyorum vallahi canım çıktı.

Geri
Yukarı