Tinntius Tedavisi Görmeye Başladım

Kan tahlili yaptirdiniz mi? Vitamin eksikligi olup olmadigina baktirin. Dislerden, ceneden ya da boyundan kaynakli da olabiliyor.

Kulaga yaptiklari tam olarak ne ignesi? Kortizon mu?

Kulağıma iğne yapıyor doktor ama nereye bilemiyorum kulağıma streoid uyguladığını biliyorum sadece oradaki bazı hücreleri dengeyemi sokuyormuş neymiş.
Kan tahlili yaptirdiniz mi? Vitamin eksikligi olup olmadigina baktirin. Dislerden, ceneden ya da boyundan kaynakli da olabiliyor.

Kulaga yaptiklari tam olarak ne ignesi? Kortizon mu?

Kanal tedabisi yaptırdım 2021 yazında ama ondan 6 7 ay sonra çıktı bu durum onla bunun bu kadar süreyle olması garipki belki de bu hastalık kanal tedavisinden sonra çıktı ben kafaya takmadım ve fark etmedim.

@Silinen üye

Kanal tedavisinden sonra böyle durumlar meydana gelebiliyor. Yalniz 6-7 ay sonra olduysa bununla alakali oldugunu sanmiyorum.

Babamdada var kulakları hassasmış babamın baba tarafı değil direk babamın kulak sıkıntıları varmış ondan sorumlu tutuyorum ki şusn mühim olan sorunun nereden geldiği drğil sorunu çözebilmek önrmli olsn oldu.

@reptile @Chomusuke şu anda 7. iğnemi az önce oldum bakalım etki edecek mi?
babamla beraber geldim hocam
@reptile @Chomusuke öncellike iğne yapılalı 2 saat oldu ve etkisi oldu şu anda psikilojikmi bilemem ama şu anda bir azalma gerçekleşti gibi görünüyor ilk başlarda iğne yapıldığı için çınlama çok şiddetlendi bu iğnenin etkisi orada bir problşem yok ilerleyen saatlerde ise azalmaya başladı şimdilik moralim çok yükseldi.

Dosya Ekleri

• 20220607_132359.jpg
    20220607_132359.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
@Chomusuke @reptile

@Gdjer372 @GalaxySal450

Şu anda 9. iğne oldum tedavisi yok işe yaramıyor 12ye kadar devam edeceğim işe yaramazsa
Kulak çınlaması Tinnitus Oto-313 | Kulak Çınlamasının İlacı Var Mı? olan tedavisini bekleyeceğim oto 313 yakında herkese sunulanacak bu illetten herkes bende dahil kurtulacak.

@Silinen üye

Kanal tedavisinden sonra böyle durumlar meydana gelebiliyor. Yalniz 6-7 ay sonra olduysa bununla alakali oldugunu sanmiyorum.

Belki o zaman başladı ama ben kafaya takmadım bilinmez ben ona bağlı tutuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı