Tofaş serisine klima montajı

Yucel Dağ

Femtopat
Daha fazla  
Bu konuyu aslında kliması olmayan ama klima yaptırmak isteyen Tofaş sahipleri için açıyorum belki bir Tofaş sahibine yardımımız dokunur :), bazı insanlarımızın maddi durumu el vermediği için şahin alabiliyor tabii şahinlerde hiç özellik olmadığı için üstüne üstlük klimada olmaması cile gibi bir şey. Klimayı nerede taktırabiliriz veya biz yapmak istesek hangi parçaları almamız gerekli ya da İstanbul içinde taktırabileceğimiz yer var mı?

Hocam ustalara parayı koklatınca mutlaka takılır. Fakat araba 1.4 ise performansta inanılmaz kayıp yaşanır. Bence pek verim alamazsınız.

Aslında 1.4'e yapılır motorunu güçlendirmeyle çekişide yükselir diye umuyorum, benim Tofaş aldığımı sayarsak ben klima takmak için headers açık havafiltresi düzboru koyarım biraz performans kazanır hem, ama bunu İstanbul gibi yerlerde yapan var mıdır?

headers açık havafiltresi düzboru koyarım biraz performans kazanır hem, ama bunu İstanbul gibi yerlerde yapan var mıdır?
Ben yine gözle görülür bir fark yaşayacağınızı sanmıyorum. Kaldı ki polislerle başı belada olan bir model bahsettiğiniz aracın mutlaka orasını burasını kurcalayacaklardır. Headers'dan ceza yemeniz yüksek muhtemel ne yazık ki.

Ben yine gözle görülür bir fark yaşayacağınızı sanmıyorum. Kaldı ki polislerle başı belada olan bir model bahsettiğiniz aracın mutlaka orasını burasını kurcalayacaklardır. Headers'dan ceza yemeniz yüksek muhtemel ne yazık ki.

Aynen polisler genelde 106, Civic, Tofaş serilerine kafayı taktılar bindirmiyorlar bir türlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı