Oyun Tom Clancy's Rainbow Six: Siege karakter önerisi

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bahsettiğim oyun Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Mira, Ela ve Valkyrie açık. 1K nam olanların da hepsi açık şimdi savunanlardan Vigil'i açmayı düşünüyorum, Çok güzel gözüküyor ayrıca beğendiğim bir karakter.

Hocam Finka, Lion falan oynayabilirsiniz.

Oyun içinde bazı görevler yaparsanız Lion'u ücretsiz veriyordu oradan almıştım ben de ama finka açık değil.

Hocam Finka, Lion falan oynayabilirsiniz.
Oyun içinde bazı görevler yaparsanız lion'u ücretsiz veriyordu ordan almıştım ben de ama finka açık değil.
Caveira ve Vigili yüksek ranklar için deneyebilirsin. Onun dışında lesion da iyidir.
Ranked girmiyorum ama lesion'a bakarım teşekkürler.

Defansta lesion çok işlevsel oluyor. Atakta ise Jackal tavsiye ederim.

Arkadaşlar bahsettiğim oyun Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Mira, Ela ve Valkyrie açık. 1K nam olanların da hepsi açık şimdi savunanlardan Vigil'i açmayı düşünüyorum, Çok güzel gözüküyor ayrıca beğendiğim bir karakter.

Mozzie en sevdiğim karakterlerden biridir rakibin dronlarını hacklemek çok hoşuma gidiyor, yerlerini açığa çıkarabiliyorum.

Defansta lesion çok işlevsel oluyor. Atakta ise Jackal tavsiye ederim.

Lesion ben de çok duydum bir de bir karakter vardı normale göre silahla duvarları kırarken daha fazla hasar veriyor, Ayrıca teşekkürler deneyeceğim.

Mozzie en sevdiğim karakterlerden biridir rakibin dronlarını hacklemek çok hoşuma gidiyor, yerlerini açığa çıkarabiliyorum.
O da aklımda ya :D

Yeni konular

Geri
Yukarı