Hediye Tomb Raider & Fallout 3 & Fallout 76 & Diğer Oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çekilişimiz sona erdi. Sonuçlar aşağıda paylaşılmıştır. Hakkaniyetli davranıp tüm isimleri girdikten sonra yalnızca bir kez çekilişi başlat'a tıklayıp çıkan sonucu sizlerle paylaşıyorum. Katılan ve katkı sağlayan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Kazanan arkadaşlarımız discord adlarını yazarsa kazandıkları oyunları kendilerine teslim edeceğim. Başka bir çekilişte görüşmek üzere, kendinize iyi bakın. İyi sosyaller.

Çekilişin yapıldığı site: Kodvizit.com

Kazananlar:
1- @Muhterem06
2- @Poseidon1
3- @raoz
4- @bursercan
5- @at4k4n.exe
6- @R.G.B

Yedekler:
1- @Aras the Great
2- @terraryzng
3- @caganarslanpir
4- @lusie
5- @Yunussemre55
6- @AGONY01

Screenshot_1.png

Çekilişimiz sona erdi. Sonuçlar aşağıda paylaşılmıştır. Hakkaniyetli davranıp tüm isimleri girdikten sonra yalnızca bir kez çekilişi başlat'a tıklayıp çıkan sonucu sizlerle paylaşıyorum. Katılan ve katkı sağlayan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Kazanan arkadaşlarımız discord adlarını yazarsa kazandıkları oyunları kendilerine teslim edeceğim. Başka bir çekilişte görüşmek üzere, kendinize iyi bakın. İyi sosyaller.

Kazananlar:
1- @Muhterem06
2- @Poseidon1
3- @raoz
4- @bursercan
5- @at4k4n.exe
6- @R.G.B

Yedekler:
1- @Aras the Great
2- @terraryzng
3- @caganarslanpir
4- @lusie
5- @Yunussemre55
6- @AGONY01

Eki Görüntüle 2195029
Reis kazananlardan biri almazsa buraya mı yazacaksın?

Kazananlar:
1- @Muhterem06
2- @Poseidon1
3- @raoz
4- @bursercan
5- @at4k4n.exe
6- @R.G.B

Yedekler:
1- @Aras the Great
2- @terraryzng
3- @caganarslanpir
4- @lusie
5- @Yunussemre55
6- @AGONY01

Eki Görüntüle 2195029
Discord adım: "fuhrer". (Önünde ve sonunda 4 alt çizgi var)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı