Hediye Tomb Raider & Fallout 3 & Fallout 76 & Diğer Oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu geceye kadar yazan olmazsa hak yedeklere geçecek. Kazananları etiketliyorum fakat 1 kişi hariç yazan yok. Ona da DC'den istek attım hala bekliyorum. Bir önceki çekilişte kazananı etiketledim cevap vermedi, sonrasında kurayı tekrarladım bir başkası kazandı, 2 gündür ondan da ses yok 🙂. Çekiliş ilgi görmedi anlaşılan. Muhtemelen bu son olur. Niyetim oyunlara sahip olmayanlara veya oyunlara ayıracak bütçesi olmayanlara destek olmaktı ama boşa kürek çekiyorum sanırım.
Eğer hak yedeklere geçerse etiketler misin tekrardan ya da yazar mısın haberim olsun.

@ExellionTR Hocam discird adresim " poseidon925. " . Eğer lego oyununu kazanan arkadaş ve siz de kabul ederseniz oyunları değişebiliriz. Olmazsa da sorun değil. Teşekkürler.

@ExellionTR hocam discird adresim " poseidon925. ". Eğer lego oyununu kazanan arkadaş ve siz de kabul ederseniz oyunları değişebiliriz. Olmazsa da sorun değil. Teşekkürler.

Benim için bir sorun yok hocam kazanan arkadaş kabul ederse olur tabii. Akşam müsait olduğumda kodları dağıtacağım.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı