Hediye Tomb Raider GOTY & lego Star Wars III

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ExellionTR

Hectopat
Daha fazla  
Hediye konuları onaylanmadığı için ufak bir çekilişle bir arkadaşımıza aşağıdaki iki oyunu hediye etmek istiyorum. Oyunu GOG üzerinden aktif ediyorsunuz. Amazon Prime ücretsiz dağıtıyor fakat benim niyetim bu oyunları oynamak isteyip alamayan bir kardeşimize ulaştırmak. "katıldım" yazmanız yeterli. Herhangi bir şart yok. 00:30'da katılımı sona erdirip Online kura çekme sitesinden kazananı belirledikten sonra burada paylaşacağım. çekilişi, yaptığınız yorumun sağ üstünde yer alan #2, #3, #4 gibi sıralamaya göre gerçekleştireceğim. Kodları kazanan arkadaşımıza Discord'dan iletirim.
Tek ricam oyuna sahip olan arkadaşlar katılmazsa oyunlara sahip olmayan ve oynamak isteyen arkadaşlarımın şansını arttırmış oluruz. Herkesin oyun almaya ayıracak bütçesi olmayabilir. Bunu göz önünde bulundurup empati yaparsanız sevinirim. Sevgiyle kalın. Gece görüşmek üzere.

Dostlar çekilişimiz sonuçlandı. Kazanan arkadaşımız yarın gece 00:00'a kadar Discord kullanıcı adını bırakırsa ekleyip kodu paylaşacağım ( iş yoğunluğundan ötürü genellikle akşam saatlerinde aktif olabiliyorum ). Aksi takdirde hak yedek kazananın olacak.
Kazanan: @rimurunava
Yedek: @Deva Bulmam

Screenshot_1.png

Son düzenleme:
Yani saat 9.30'da, forumda az kişinin aktif olduğu bir zamanda konuyu açıp sadece 3 saat beklemeniz pek mantıklı olmamış, keşke 1-2 gün bekleseydiniz. 😔
Tomb Raider'ım, üzümlü kekim.

Yani saat 9.30'da, forumda az kişinin aktif olduğu bir zamanda konuyu açıp sadece 3 saat beklemeniz pek mantıklı olmamış, keşke 1-2 gün bekleseydiniz. 😔
Tomb Raider'ım, üzümlü kekim.

Hocam iş yoğunluğundan ötürü bilgisayar başına geçmeye çok vaktim olmuyor maalesef. Aslında gündüz iş ve okul zamanı olduğundan 21:30 daha uygun olur diye düşündüm. Bir başka çekilişte söylediğiniz şekilde yapmaya çalışalım, teşekkür ederim 🙏.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı