Tomb Raider Serisi zamlandı!

Mamix20

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Son üç oyun hala indirimde iyi fiyatlara düşer. Hala iyi fiyattalar bence.

Shadow of the Tomb Raider'da Liste göz alındığında en ucuz ikinci ülkeyiz.

Ekran görüntüsü 2023-09-21 224605.png

Son düzenleme:
Listeye bakınca fark ettim alım gücü Türkiye'den iyi olmayan bazı ülkelerde bile iki katına satılıyor. Neden özellikle Türkiye ile Arjantin'i en dibe koyuyorlar merak ediyorum milet Vietnam'da taş yerken.
En dalgalı ekonomiler Arjantin ve Bizde hocam. Zirveye oynuyoruz o konuda. Birde genelde bizim ülkede az satıyor diye de bazen yerelden fiyatı düşük tutuyorlar.

En dalgalı ekonomiler Arjantin ve Bizde hocam. Zirveye oynuyoruz o konuda. Birde genelde bizim ülkede az satıyor diye de bazen yerelden fiyatı düşük tutuyorlar.

Diğerlerini de düşürsünler yazık adamlara. Acaba VPN olayları çok yaşanır diye mi kendi haline bırakıyorlar onları merak ettim.

@DES. P üzulme, 28 Eylül'e kadar hala Epic Games Store'dan indirimli bir şekilde alabilirsin.

@Dohc Vtec sağ ol sayende Epic kütüphaneme baktım, en azından son oyununu zamanında almışım. Epic her şeyi bedava verince dünyaya bakış açımı değistirdi. Artık oyunlar gözümde değerli değil hatta oynamıyorum bile. Bu da aslında reklamcılığın, pazarlamanın ne kadar önemli olduğunu ve biz insanların ne kadar basit canlılar olduğuna bir güzel örnek daha. Algı gerçekliktir.

DES.P üzülme, 28 Eylül'e kadar hala Epic Games Store'dan indirimli bir şekilde alabilirsin.
Yok hocam ne üzülmesi. :D
Zaten ben Epic Games’den ücretsiz almıştım da Steam’de de güzel indirim olduğu için alacaktım sipariş sepeti silindi unuttum bende. (Biraz da Epic Games’i sevmiyorum).

birileride beni etiketlerken ‘DES’ adlı kişiyi etiketliyor. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı