Kanz12r

Hectopat
RAM
16GB
SSD veya HDD modeli
M2 SSD
Ekran kartı
RTX 3060 12GB
İşlemci
İ3 12100F
Epic Games üç oyunu'da bedava dağıtmıştı ama bazıları her yeni oyunda daha çok tekrar ediyor diyor açıkçası ben tekrar eden dizayn için eğer oynanış çok keyifli ise ses çıkarmıyorum örnek olarak Cyberpunk 2077'yi ikinci kez oynuyorum ama birbirini tekrar eden görevleri yapıyorum çünkü oynanış çok iyi olduğundan ve aşırı güçlü olduğumdan hızlı bir şekilde bitiyor yani sıkmıyor. beni peki Tomb Raider serisi iyi midir? Ayrıca oyunları oynarken daha çok keyif verebilecek mod varsa önerinizi bekliyorum.

Epic Games Başlatıcısı 24.11.2023 14_32_58.png

Başla bir şey kaybetmezsin.

Epic Games üç Oyunu'da bedava dağıtmıştı ama bazıları her yeni oyunda daha çok tekrar ediyor diyor açıkçası ben tekrar eden dizayn için eğer oynanış çok keyifli ise ses çıkarmıyorum örnek olarak Cyberpunk 2077'yi ikinci kez oynuyorum ama birbirini tekrar eden görevleri yapıyorum çünkü oynanış çok iyi olduğundan ve aşırı güçlü olduğumdan hızlı bir şekilde bitiyor yani sıkmıyor. Beni peki Tomb Raider serisi iyi midir? Ayrıca oyunları oynarken daha çok keyif verebilecek mod varsa önerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 2028703

Hocam diğer 2 oyuna daha başlamadım ama ben direkt Shadow of Tomb Raider'dan başladım ve gayet iyi keyif aldım. Bence güzel bir seri ayrıca atmosferi çok güzel.

İlkini bitirdim ve şuan ikinci oyundayım ve maalesef o kadar iyi değilmiş 2013 keyif verdi ama yine hayal kırıklığı yaşamadım değil ikinci oyunda şuan'da sönük geçiyor keyif almadım daha.

İlkini bitirdim ve şuan ikinci oyundayım ve maalesef o kadar iyi değilmiş 2013 keyif verdi ama yine hayal kırıklığı yaşamadım değil ikinci oyunda şuan'da sönük geçiyor keyif almadım daha.
İkinci oyunun başlarında bıraktım cidden hiç açmadı çok sıkıcıydı hikaye olarak ve oynanış olarak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı