Steam Trade ban yemek

isra2002

Decapat
Daha fazla  
Ekran Asadlıntısı.PNG

Olay şu, CS money üzerinden al-sat yapıyorum 1 yıla yakın süredir ve 1 saat önce falan itemi teslim etmeyen kişinin profiline " itemi teslim et, CS moneyden satın aldığım" gibi bir mesaj yazdım. Bunu yazdıktan 30 dk sonra hesabıma yukarıdaki bildirim geldi.

Ekrandsad Alıntısı.PNG

Sonra ne kadar süreli ban yediğime baktığımda süre yazmıyordu, normalde süre yazar şu süreye kadar banlandın diye.
Desteğe yazdım mesaj bekliyorum.
Bana geldiği gibi mesaj gelen var mı? Hesap açıldı mı?
Normal de 2. görselde süre yazan kişiler de açılmıyor ban ama benimki farklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl kullanıcısınız arkadaş? Topluluk dolandırıcıları ne yapar? İnsanlarin profillerine trade mesajı yazar. Ayrıca kaç kere insanlar uyardı bu şekilde profillere yazı yazmayın diye. Korkma dostum, desteğe yaz açılır 😉

Nasıl kullanıcısınız arkadaş? Topluluk dolandırıcıları ne yapar? İnsanlarin profillerine trade mesajı yazar. Ayrıca kaç kere insanlar uyardı bu şekilde profillere yazı yazmayın diye. Korkama dostum, desteğe yaz açılır 😉
Yaşadın mı dostum böyle bir durum ? bazı kişiler de site ismi vererek itemi yollarmısın diye yazmış ve onlar da ban yemiş ama sonra açılmış. Bu yorumu 1 yıl için de 4-5 defa daha yaptığımdan bir sorun görmedim o yüzden tekrar yazdım.

Yaşadın mı dostum böyle bir durum ? bazı kişiler de site ismi vererek itemi yollarmısın diye yazmış ve onlar da ban yemiş ama sonra açılmış. Bu yorumu 1 yıl için de 4-5 defa daha yaptığımdan bir sorun görmedim o yüzden tekrar yazdım.
Desteğine dönüş yaparlar, açılır. Çevremde çok yaşandı bu durum.

Geçmiş olsun bu yasak kalkmıyor benim de bir hesabımda var çok uğraştım açmaya ama destek tınlamıyor bile

Benim hesap bu https://steamcommunity.com/id/selambenbore

Gerçi tekrar baktım da sizinkinde destekle iletişime geçince yasak kalkacaktır gibi bir şey yazıyor yüksek ihtimalle sizin ki açılır rahat olabilirsiniz.
2. attığım fotoğrafta ki yer de tarih yazıyor mu siz de ?
Çünkü kalıcı ban yiyenler de orada tarih yazıyor.
Geçmiş olsun bu arada :(

Geçmiş olsun bu yasak kalkmıyor benim de bir hesabımda var çok uğraştım açmaya ama destek tınlamıyor bile

Benim hesap bu https://steamcommunity.com/id/selambenbore

Gerçi tekrar baktım da sizinkinde destekle iletişime geçince yasak kalkacaktır gibi bir şey yazıyor yüksek ihtimalle sizin ki açılır rahat olabilirsiniz.
Yanlış bilgilendirme yapmayın, eğer yasaklama profile " Trade Attım onaylar mısınız" gibi bir yazı ise yasaklama kalkacaktır.

Yanlış bilgilendirme yapmayın, eğer yasaklama profile " trade attım onaylar mısınız" gibi bir yazı ise yasaklama kalkacaktır.

Altta yazdığımı görmediniz galiba arkadaşın attığı fotolardaki gibi bir uyarı var bende de kilitlendi diye aynı olay sandım sonra aşağıda yazan yazıyı görünce düzelttim.

2. attığım fotoğrafta ki yer de tarih yazıyor mu siz de?
Çünkü kalıcı ban yiyenler de orada tarih yazıyor.
Geçmiş olsun bu arada :(

Sağ olun tarih yok hocam bende de aynı şeyler yazıyor
Benim hesap 3 4 yıldır böyle açılmadı daha :(
Sizin açılır ama rahat olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı