Trendyol Satıcı Güvenilirliği

melokaya

Kilopat
Daha fazla  
Trendyol'dan ASICS marka ayakkabı aldım. Piyasaya göre daha ucuz diye satıcıyı merak ettim ve ASICS'in kendi orjinal mağazası olduğunu gördüm. Orjinal satıcı olduğunu sahte ürün yollama ihtimali olmadığını bu yüzden ucuzken istediğim ayakkabıyı alabileceğimi düşünüp aldım ama halen içimde şüphe var. Satıcı bu ASICS. Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Trendyol'dan asıcs marka ayakkabı aldım. Piyasaya göre daha ucuz diye satıcıyı merak ettim ve asıcs'in kendi orijinal mağazası olduğunu gördüm. Orijinal satıcı olduğunu sahte ürün yollama ihtimali olmadığını bu yüzden ucuzken istediğim ayakkabıyı alabileceğimi düşünüp aldım ama halen içimde şüphe var. Satıcı bu ASICS. Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Kendi saticisi sorun olmaz hocam.

Trendyol'dan ASICS marka ayakkabı aldım. Piyasaya göre daha ucuz diye satıcıyı merak ettim ve ASICS'in kendi orjinal mağazası olduğunu gördüm. Orjinal satıcı olduğunu sahte ürün yollama ihtimali olmadığını bu yüzden ucuzken istediğim ayakkabıyı alabileceğimi düşünüp aldım ama halen içimde şüphe var. Satıcı bu ASICS. Beni aydınlatırsanız sevinirim.
Kardesimde trendyol'dan korayspordan krampon almıştı 900 e falan. Piyasadan ucuz, orijinal olmaz falan diye dusunduydum ama kramponla ne maçlara çıktı 1-2 dişinin kırılması dışında hâlâ bir şey yok. Alacağınız üründe orijinaldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı