Türev ve integral konuları için fasikül önerisi

Karamer

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Geri kalan süreçte fasikül cözmeyi planlıyorum. Konu anlatımı ve 3D'den sorularının bir kısmını cözdüm. Kısa süre icerisinde bitirip fasikül çözmeyi düşünüyorum. Apotemi çok abartı zor denildi. Görüştüğüm hoca acil al dedi. Siz ne önerirsiniz? (EA'yım 25 net civarı yeterli)

EA için Apotemi gereksiz zor olur ama bitirdikten sonra garanti o konuyu öğrenmiş oluyorsunuz. Çap fasiküllerini önerebilirim, Apotemi'ye nazaran daha kolay soruları var ve sonunda yine konuyu öğreniyorsunuz. Fasikülleri bitirdikten sonra üstüne denemelerle eksiklerinizi kapatırsınız. İçiniz rahat etmezse Apotemi çözmeden girmeyin sınava.

Hedefim çıkacak 8 sorunun 6'sı diyebilirim çap yeterli olur mu veya acil için ne diyorsunuz?

Ben Apotemi LTİ ve fonksiyon çözmüştüm. Sınav sonrası bölümüm matematik istediği için tekrar üstünden geçmiştim ve gayet faydasını da aldım.

Acil hakkına bilgim yok ama Apotemi kadar zor diyorlar ve Apotemi'ye nazaran daha sınava yönelik soruları oluyormuş. Apotemi biraz akademik matematiğe de uzanıyor. İkisi de göz karartmaz.

Hangisinin fiyatı uygunsa ona yönelin. İkisi de 8 sorunun en az 6'sını çözdürür.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı