Türk Tarihinin En Büyük 5 Adamı Kimdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1. Gazi Mustafa Kemal Atatürk.
2. Gazi Mustafa Kemal Atatürk.
3. Gazi Mustafa Kemal Atatürk.
4. Gazi Mustafa Kemal Atatürk.
5. Gazi Mustafa Kemal Atatürk.
Ben bundan başka büyük tanımam. Tanışmam.

Metehan.
Atilla.
Bilge kağan.
Fatih Sultan Mehmet.
Mustafa Kamal Atatürk.

@Coolumsu derdin ne her mesaja beğenmedim atmışsın?
Bu kadar gülünç birşey yazmışsa troll olsa gerek;
Siyasetçiler ve devlet adamlarını yazmış millet aslında en küçük insanlar, en büyük sanılanlardır.

Edip Yüksel
Aziz Sancar
Cahit Arf
İoanna Kaçıradi
Dücane Cündioğlu

Yukarıdaki yorumlarda yazılmış siyasi, politik, tarihi adamların hepsini topla yukarıdaki yazdıklarımın kesilip atılan bir tırnağına denk gelmezler.

Kundaktaki bebeği katleden, insan öldüren kana susamış insanlara saygı duyacak değilim. Geri kalmış ilkel topluluklar ancak, siyasetçilerden bir şey umarlar.

Siyasetçiler ve devlet adamlarını yazmış millet aslında en küçük insanlar, en büyük sanılanlardır.

Edip Yüksel
Aziz Sancar
Cahit Arf
İoanna Kaçıradi
Dücane Cündioğlu

Yukarıdaki yorumlarda yazılmış siyasi, politik, tarihi adamların hepsini topla yukarıdaki yazdıklarımın kesilip atılan bir tırnağına denk gelmezler.

Kundaktaki bebeği katleden, insan öldüren kana susamış insanlara saygı duyacak değilim. Geri kalmış ilkel topluluklar ancak, siyasetçilerden bir şey umarlar.
Evetabi

Fikrimi belirttim sadece öyle düşünüyorum. Fatih’in kardeşini, Kanuni’in ise oğullarını ve torunlarını boğdurduğunu belirtmek isterim.

Edip’in dediği gibi köleler firavunla övünmemelidir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En cok toprak kaybeden hem de. Toprak kaybederek mukavemeti onlemek suretiyle yikilmayi geciktirdi herhalde.

O listeye Atatürk yazmayanla tartismayin. :)

1. Atatürk.
2. metehan.
3. fsm.
4. atilla.
5. cahit arf.
-- Bonus --
6. hulusi behcet.
7. nasrettin hoca.
8. piri reis.

Atatürk'ün olduğu liste liste değildir Atatürk ilk 10'a giremez şahsi fikrim.

1) Atatürk
2) Metehan
3) Fatih Sultan Mehmet
4) Cengizhan
5) Atilla
Bu arada listeye kimse Yavuz Sultan Selim'i yazmamış şaşırdım, ilk 5'e giremese bile bence Türk tarihine damga vuran liderlerden biri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı