Türk Telekom cayma bedelini karşılar mı?

TurkNet geçip 75 Mbps pakete geç 500 TL'ye kadar cayma bedeli karşılıyorlar.

Şöyle bir sorun var ben daha önce TurkNet kullanıp çıktığım için bana internet hızını 16 Mbps olarak veriyorlar.

Pardon hocam boş port yok o yüzden öyle diyorlar boş port açılması için Türk Telekom'dan internet alırsan daha hızlı çözülür sorunun bir de LinkedIn üzerinden Türk Telekom CEO'su ümit önala yaz ya da Türk Telekom bölge müdürlüğüne git boş port açılması için talepte bulun.

Tamamdır hocam sağ olun cevabınız için teşekkürler.

Pardon hocam boş port yok o yüzden öyle diyorlar boş port açılması için Türk Telekom'dan internet alırsan daha hızlı çözülür sorunun bir de LinkedIn üzerinden Türk Telekom CEO'su ümit önala yaz ya da Türk Telekom bölge müdürlüğüne git boş port açılması için talepte bulun.

Bu konuyu incele Superonline için bir de.

Belki modem değiştirmek ve statik IP çözüm olabilir.

Daha önce Archer 1200 modeli üzerinde denedim bu durum internet daha da kötü oldu.

Pardon hocam boş port yok o yüzden öyle diyorlar boş port açılması için Türk Telekom'dan internet alırsan daha hızlı çözülür sorunun bir de LinkedIn üzerinden Türk Telekom CEO'su Ümit Önal'a yaz ya da Türk Telekom bölge müdürlüğüne git boş port açılması için talepte bulun.

Hocam sadece VDSL olduğunu söylediler bölgemde.

Geri
Yukarı