Çözüldü Türk Telekom güvenli internet tarayıcıdan kapatılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, Discord'a Türk Telekom yüzünden giremiyorum. Discordu'da babama anlatamam. Tarayıcı'dan kapatabilir miyiz bunu? Giriş ismi şifresi falan.

Çözüm
Görev başarılı!

Aile profilindeymiş ayar. Standart yaptım o sıra babamın dikkati dağınıktı zaten sivrisinek öldürmeye çalışıyordu o sıra değiştirdim hemen. Discord'da açıldı.
Online işlemler linki atmıştım aslında ama modem arayüzüne girmek daha cazip gelmiş :)

Sistem babamın üzerine kayıtlı. Babamın numarayı biliyorum da şifreyi bilmiyorum.

Bu ayar olduğunu sanmıyorum. Biraz daha dolaşın resimdeki gibi seçeneklerde Aile Profili ve çocuk Profili vs. yazabilir.

Ebeveyn kontrolü gözüme çarptı o da kapalıymış.

Riske girmeye gerek yok, babası öğrenirse ortalık karışır.

Babam olay çıkartmaz da bilgilerimi sitelere vermemi çok sevmiyor.

O halde TT Online işlemler şifresi almak için bir şafak baskını yapabilirsin babanın telefonuna :)

Şifre olmasa yattığı vakit hallederim de şifresi var. Biliyordum normal de ama unuttum son rakamını.

Babam olay çıkartmaz da bilgilerimi sitelere vermemi çok sevmiyor.

Şifre olmasa yattığı vakit hallederim de şifresi var. Biliyordum normal de ama unuttum son rakamını.

Modem üzerinden sağlayıcı filtresi kapatma yok diye biliyorum.
Yani modem üzerindeki güvenli internet ile sağlayıcının güvenli interneti farklı şeyler.
Biri sağlayıcı filtresi, diğeri modem filtresi.
Anladığım kadarıyla sizinki sağlayıcı filtresi.
Sağlayıcı filtresine epey açıklık getiririm de konu amacından sapar :)

Discord güncelleme ekranın da şu an. Olmazsa fabrika ayarlarına mı sıfırlasam bilemedim. Vpn açınca tak diye giriyor valla.

Giriş ekranı geldi. Bismillah. Olmazsa aklıma bir yalan geldi onu deneyeceğim.

Geri
Yukarı