Türk Telekom'dan TurkNet'e geçtim ama fatura hâlâ yansıyor

Fikrisngl

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar TurkNet'e güvendim ve siz hiçbir şey yapmıyorsunuz biz her şeyi halledeceğiz denmişti fakat görünen o ki fatura kaç aydır yansıyor. Eğer bunu ödemezseniz dava açacağız tarzında bir mesaj aldım. Şimdi ne yapacağım? Bu parayı kullanmadığım halde ödemek istemiyorum.

Arkadaşlar TurkNet'e güvendim ve siz hiçbir şey yapmıyorsunuz biz her şeyi halledeceğiz denmişti fakat görünen o ki fatura kaç aydır yansıyor. Eğer bunu ödemezseniz dava açacağız tarzında bir mesaj aldım. Şimdi ne yapacağım? Bu parayı kullanmadığım halde ödemek istemiyorum.
Merhabalar, geçiş işleminde servis sağlayıcınıza başvuru yaptığımızda geçişe onay vererek hizmetin iptalini yapıyor. TurkNet' teki abonelik işlemlerini kontrol edebilmem için özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı gönderir misiniz?

Merhaba, geçiş işleminde servis sağlayıcınıza başvuru yaptığımızda geçişe onay vererek hizmetin iptalini yapıyor. TurkNet'teki abonelik işlemlerini kontrol edebilmem için özel mesaj üzerinden müşteri numaranızı gönderir misiniz?

2 farklı sorun için 2 kere müşteri numarası istediniz fakat önceki attığımda hiçbir şey demediniz gerçekten çok gülünç geliyor :D

Netspeed varken TurkNet'e gecerek hata yapmissin.

Teşekkür ederim sorunum devam ederse ve bu kadar sorumsuz olurlarsa fiyatı da çok uygun olduğu için Netspeed'e geçeceğim
Netspeed varken TurkNet'e gecerek hata yapmissin.

Cidden önerdiğiniz için teşekkür ederim. Keşke daha önceden görseydim. Yayıncılar şişirdiği için TurkNet'i seçtim fakat gerçekten şişirilmiş bir balonmuş hizmetleri çok kötü.

Teşekkür ederim sorunum devam ederse ve bu kadar sorumsuz olurlarsa fiyatı da çok uygun olduğu için Netspeed'e geçeceğim.

Cidden önerdiğiniz için teşekkür ederim. Keşke daha önceden görseydim. Yayıncılar şişirdiği için TurkNet'i seçtim fakat gerçekten şişirilmiş bir balonmuş hizmetleri çok kötü.

9 aydir kullanıyorum sorunsuz. Musteri hizmetlerine tek tusla baglaniyorsun. Gecmeyi düsünürseniz kod veririm 10 TL az ödersiniz her ay.

Yeni konular

Geri
Yukarı