Türk Telekom'dan TurkNet'e geçtim ama fatura hâlâ yansıyor

Fikrisngl

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar TurkNet'e güvendim ve siz hiçbir şey yapmıyorsunuz biz her şeyi halledeceğiz denmişti fakat görünen o ki fatura kaç aydır yansıyor. Eğer bunu ödemezseniz dava açacağız tarzında bir mesaj aldım. Şimdi ne yapacağım? Bu parayı kullanmadığım halde ödemek istemiyorum.

Sonsuza kadar devam mı ediyor bu?

Hayir sadece 12 aylık. Ama bu sadece bir kisiye mahsus değil. Sende Netspeed'e gececek arkadaslarini cagirip kendi kodunu verirsen hem senden hem verdigin kisiden 10'ar TL duser faturadan. Kisinin sayi sinirlamasi yok 5 kisi cagirirsan 50 TL indirim kazanirsin. Ama her bir kisi icin 12 ay indirim oluyor. O yüzden Netspeed cok iyi.

Hayir sadece 12 aylık. Ama bu sadece bir kisiye mahsus değil. Sende Netspeed'e gececek arkadaslarini cagirip kendi kodunu verirsen hem senden hem verdigin kisiden 10'ar TL duser faturadan. Kisinin sayi sinirlamasi yok 5 kisi cagirirsan 50 TL indirim kazanirsin. Ama her bir kisi icin 12 ay indirim oluyor. O yüzden Netspeed cok iyi.

O zaman TurkNet'in de hakkini yemeyelim her davet icin 1 ay bedava veriyor 140TL ve ilk abonelikte Jahrein'in kodu ile girip 1 ay odememistim.

Netspeed varken TurkNet'e gecerek hata yapmissin.
Hepsi TT'nin altyapısını kullanıyor. TurkNet'in YAPA altyapısı var, kendi çapında harika hizmet veriyor ama çoğu kişi TT altyapısından alıyor. TT'nin altyapısı iyi değilse hiçbir operatör iyi hizmet sağlayamıyor.

Geri
Yukarı