Epic Games Türk Yapımı Purpose 1951 Oyunu Epic Games'te Yayınlandı!

Tonguç bodur isimli bir kardeşimizin oyunu. Kimseden yardım almadan tek başına yapmış. Oyunu yaparken Unreal 5 Engine motorunu tercih etmiş. Oyun kısaca tek kişilik bulmaca ve gizem çözme tarzında yürüme oyunu.
Fiyatı 23 TL.
Trailer:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Animasyonları berbat, ama geriye kalan her şey güzel gözüküyor.

Türk vatandaşı tarafındn yapılan oyunda Türkçe yok. Ben bu oyunu Türk yapıyor saymam Türk dediğin nsıl İspanyacaya, Almancaya çevirdiyse kendi dili olan Türkçeye çevirmesi için çok uğraşmaması gerekir.

Türk vatandaşı tarafındn yapılan oyunda Türkçe yok. Ben bu oyunu Türk yapıyor saymam Türk dediğin nsıl İspanyacaya, Almancaya çevirdiyse kendi dili olan Türkçeye çevirmesi için çok uğraşmaması gerekir.
Bence Türkçeyi steamde yayınlanınca yakında ekler. Diğer oyunlarında Türkçe var.

Bence Türkçeyi steamde yayınlanınca yakında ekler. Diğer oyunlarında Türkçe var.
Diğer oyunlarına bakmadım ama bu oyunu en çok türkler alacağı için ilk türkçe sonra diğer diller gelebilirdi. İnadına almıyorum koyuncada almicam. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı