Türkiye-İran sınırında terör saldırısı: 1 şehit

Makaleler
49
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkiye-İran sınırındaki duvar inşasının güvenliğini sağlayan Özel Harekat Polislerinden biri roketlerle ve uzun namlu tüfeklerle yapılan saldırı sonucu maalesef şehit oldu. Ruhu şad olsun. 3 polisimiz de yaralandı, acil şifalar diliyorum. Bölgede geniş çaplı bir operasyon başlatıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Türkiye-İran sınırındaki duvar inşasının güvenliğini sağlayan Özel Harekat Polislerinden biri roketlerle ve uzun namlu tüfeklerle yapılan saldırı sonucu maalesef şehit oldu. Ruhu şad olsun. 3 polisimiz de yaralandı, acil şifalar diliyorum. Bölgede geniş çaplı bir operasyon başlatıldı.
Bitmiyor tek hücreliler, birbirlerini öldürdüklerini bilmiyorlar ki zaten... Ne olurdu doğru düzgün yaşasak, ne gerek vardı böyle şeylere!

Başımız sağ olsun... Allah ailesine sabır versin.

O duvar yapılmalı ve bitmeli yapılmazsa eğer göçmen akını olur. Bu ülke bir akını daha kaldıramaz. Ruhu şad olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı