Türkiye Suriye'den toprak alır mı?

goodpat

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5-10400F
Ekran Kartı : Nvidia GeForce RTX 2060
Ana Kart : Gigabyte H410M H V3
Suriye'deki bazı bölgeler şu anda Türkiye kontrolünde ve bu bölgeleri resmi olarak alır mıyız sizce?
Bu bölgeler:

IMG_8404.png

Ya alsa ne yapacaksınız etnik olarak Arap çoğunlukta bir yeri? Ben bu Arap düşmanlarını da anlamıyorum. Hem ülkeden gitsin istiyorsunuz hem de ülkeye daha çok Arap alalım diyorsunuz dolaylı olarak. Tutarlı olun.

Ya alsa ne yapacaksınız etnik olarak Arap çoğunlukta bir yeri? Ben bu Arap düşmanlarını da anlamıyorum. Hem ülkeden gitsin istiyorsunuz hem de ülkeye daha çok Arap alalım diyorsunuz dolaylı olarak. Tutarlı olun.
Toprağı almazsak da ülkeye daha çok ar*p geliyor zaten bir şey değişmiyor yani.

Arap düşmanı olduğum doğrudur ama oralar eskiden Osmanlı toprağıydı. Ayrıca burada toprak alıp tüm suriyelileri bu bölgeye yerleştirebilirdik özerk bölge yapıp ve büyük çoğunlukta suriyeli mülteci sorunundan kurtulurduk.

Arap düşmanı olduğum doğrudur ama oralar eskiden Osmanlı toprağıydı. Ayrıca burada toprak alıp tüm suriyelileri bu bölgeye yerleştirebilirdik özerk bölge yapıp ve büyük çoğunlukta Suriyeli mülteci sorunundan kurtulurduk.

Aslında bunun için özerk bir bölgeye hiç gerek yok o bölgede kontrol ve güvenlik sağlandıktan sonra gönderilebilir ama ne gelenler gitmek ne de getirenler göndermek istiyor.

Arap düşmanı olduğum doğrudur ama oralar eskiden Osmanlı toprağıydı. Ayrıca burada toprak alıp tüm suriyelileri bu bölgeye yerleştirebilirdik özerk bölge yapıp ve büyük çoğunlukta Suriyeli mülteci sorunundan kurtulurduk.
Osmanlı'yı bilmem, ben Türk vatandaşıyım. Hiçbir Suriyeli'nin de Tayyip Erdoğan himayesinde yasamak istedigini zannetmiyorum. Bu insanların yeri Avrupa, kapıları açıp salacaksın.

Tabi bunların hiçbiri olmayacak zira mülteciler işverenler için ucuz iş gücü, hükümet de bunu kullanıyor. E tabi bir de Avrupa'dan para alıyoruz bunları içeride tutmak için. Dediğim gibi hepsini Avrupa'ya postalayıp çıkan kargaşayı viskini yudumlayarak izleyeceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı