TürkNet/Türk Telekom altyapı ve port karmaşası ve diğer sorunlar

bahtsizpiyadee

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Adresime internet bağlatmak istediğim için internetten altyapı sorgulaması yaptım. Adresimde 50 Mbps VDSL2 altyapı ve boş port göründü. Daha sonra TurkNet firmasına başvuruda bulundum. Daha sonra firma bana ulaştı, mahallemde VDSL olmadığını söylediler ve bu yüzden 16 Mbps ADSL bağlantı tanımladılar. Daha sonra tekrar aradılar ve boş port olmaması sebebiyle bağlantı yapamadıklarını ve destek kaydı oluşturduklarını söylediler. Türk Telekom'a gerek mail, gerek Online işlemler, gerek telefon aracılığıyla başvuruda bulundum.

Ama her türlü aradan 5-10 dakika geçmeden şikayetim "tamamlandı" ve "bildirim kapatıldı" olarak görünüyor. Tarafıma ne bir bilgi ne bir cevap ulaştırılıyor. TurkNet Online işlemlere telefondan girdiğim zaman "bize ulaşın" kısmında 3 adet destek kaydı var, birisi aktivasyon diğer ikisi "tamamlandı" olarak görünüyor. Tamamlandı olanların üstüne bastığımda ise hiçbir bilgiyle vs. karşılaşmıyorum. Forumda da TurkNet destek işi yapan arkadaşlar gördüm. Müşteri numarası ve destek kayıt numaralarını bırakıyorum. Mümkünse destek kayıtlarının ne içerdiği ile ilgili bilgi, müşteri numarası üzerinden de aşağıdaki sorularımın cevaplanmasını rica ediyorum. Sistemde görünen kişisel bilgilerim aracılığıyla bana ulaşabilirler. Şimdiden teşekkürler.

Müşteri no: 2898703.
Destek numarası: 568562210.
1) bölgemde VDSL altyapı mevcut mu?
2)VDSL altyapı mevcut değil ise VDSL getirilmesi için ne yapmam gerekiyor?
3)boş port var mı? Varsa altyapı türü ne? Yoksa boş port açılması için ne yapabilirim?
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku

Yeni konular

Geri
Yukarı