TürkNet'e Geçilir Mi?

Yer
ORDU
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Arkadaşlar pek çok başlık var ama çoğu eski. O sebepten güncel özgün bir başlık olsun istedim. 150 GB AKK 45 TL %25 indirimli engellilere. Taahhütsüz olarak ama yine de insanın içine kurt düşüyor geçmişte bu adamlardan çok çekenler de var memnun kalanlar da. Kullananlardan daha doğrusu yeni kullanmaya başlayanlardan tavsiyeler alabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bununla ilgili bir konu açtım bugün. 9 gündür internetim çalışmıyor. ADSL ışığı yanmıyor. Hattımı kontrol ettirdim yeni modem aldım sorun hala aynı. Ben 4 senedir kullanıyorum ilk kez böyle bir sorun yaşadım ama Türk Telekomda arıza yaşayınca arayacak yerin çok oluyor. TurkNET'te ele mahkum bekliyorsun. O kadar berbat sayılmaz ama hiçte belli olmaz.

Başlangıc zor gecti sonrasında bi sorunum yok Türknetle alt yapı saglam olunca hiçbirşey olmuyor sol de kullandım vodafonenetde. Kim olursa olsun önemli degil.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Sözleşmeyi yolladım bir kaç haftaya kurulur. Asus'un modeminden aldım 79 TLye vatan bilgisayardan. Bakalım deneyimlerimi buradan paylaşırım. Ayrıca buna benzer konuların farklı konu başlığında açıldığını görünce bende o başlıkta açmıştım. Kafasına göre ban atan moderasyona duyurulur! @Recep Baltaş bu sebeple çok üye kaybı olur, buranın amacının insanlara bilgi vermek olduğunu zannediyordum maaşallah Ali Babanın çiftliği gibi moderatörler kafalarına göre ban atmaya başlamış artık.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı