TUF X570-Plus ile R7 3800X uyumlu mudur?

Hocam diğerlerini ne kadara bulduğunuzu bilemeyiz ki, sadece ekran kartına kalan bütçeyi söylemeniz daha isabet olur.

AMD Ryzen 7 3700x: 300€
Asus TUF Gaming X570-Plus: 220€

yani ekran kartım için 280-300€ kalıyor
RX 5700 XT olabilir daha uygun olarak.

ben de onu düşündüm de asusunkini ama ona da aşırı ısınıyor dedi arkadaşlarım. Sapphire de daha pahalı ne yapcam bilemedim

Türkiye'den bakında pek mantıklı şeyler alamıyorsunuz. En iyi 1660 Ti falan oluyor. Alabileceğiniz modelleri belirtirseniz onlar üzerinden öneri yapabiliriz.

Hangi modeller var? Alternatifleri söylersiniz ona göre öne yapabilirim.

işte ben pek anlamıyorum az çok araştırdım ilk yazdığım üçlüde karar kıldım onu da sizin gibi bu işlerden anlayan arkadaşlara danışmak istedim.

AMD Ryzen 7 3700x
Asus TUF Gaming X570-Plus

ikilisi için uygun olabilecek ve 300€ ortalamasında sunabileceğiniz seçenekler var mı?
Türkiye'den bakında pek mantıklı şeyler alamıyorsunuz. En iyi 1660 Ti falan oluyor. Alabileceğiniz modelleri belirtirseniz onlar üzerinden öneri yapabiliriz.

işte ben pek anlamıyorum az çok araştırdım ilk yazdığım üçlüde karar kıldım onu da sizin gibi bu işlerden anlayan arkadaşlara danışmak istedim.

AMD Ryzen 7 3700x
Asus TUF Gaming X570-Plus

ikilisi için uygun olabilecek ve 300€ ortalamasında sunabileceğiniz seçenekler var mı?

5700XT, 2070S, 2080, 2080S gibi ekran kartları olur. Nereden alacağınızı bilmediğimiz için öneri yapamıyoruz. Bahsettiğim seri ekran kartlarından varsa hangi modellerden olduğunu belirtin, ona göre öneri yapabiliriz ancak.

Geri
Yukarı