Tulpar T5 v23.3.4 laptop alınır mı?

Bütçe
31000

keremdogan89

Femtopat
Daha fazla  
Monster Tulpar T5 v23.3.4 laptop alınır mı? Aynı özelliklerdeki diğer markalarla arasında fiyat farkı var ama emin olamadım.

Monster Tulpar T5 v23.3.4 laptop alınır mı? Aynı özelliklerdeki diğer markalarla arasında fiyat farkı var ama emin olamadım.

Fiyat farkı var çünkü Monster kalitesiz ve belirtiğiniz model Clevo kasa almayın koşa koşa kaçın.

Fiyat farkı var çünkü Monster kalitesiz ve belirtiğiniz model Clevo kasa almayın koşa koşa kaçın.
Ne önerirsiniz yerine

Yerine ne önerisiniz

R5 7535hs i512450h den daha mı iyi performans verir yoksa 12450h li bi laptop bulmamı mı önerirsiniz

Ne önerirsiniz yerine.

İlla Monster alacağım derseniz Tongfang bir kasa alın onun dışında Casper excaliburadan uzakdurun.

Bütçe maksimum 31k değil mi?

Ne önerirsiniz yerine

Yerine ne önerisiniz

R5 7535hs i512450h den daha mı iyi performans verir yoksa 12450h li bi laptop bulmamı mı önerirsiniz
R5 7535hs daha iyi.

İlla Monster alacağım derseniz Tongfang bir kasa alın onun dışında Casper excaliburadan uzakdurun.

Nitro 16 daha iyi olur hocam.

İlla monster düşünmüyorum sadece 4060 ve 12450h daha uyguna görünce ona yöneldim. Bu ikisi arasından hangisini önerirsiniz siz peki ve amd işlemci mi intel işlemci mi tavsiye edersiniz

AMD'ya da Intel'den çok hangisi iyi performans veriyorsa onu alın ve Monster'ın ucuz olması kalitesiz olması bende Monster kullanıyorum Clevo kasa anakartı yandı 5 kere servise gitti Clevo kasalar aşırı ısınıyor.

İlla Monster düşünmüyorum sadece 4060 ve 12450H daha uyguna görünce ona yöneldim. Bu ikisi arasından hangisini önerirsiniz siz peki ve AMD işlemci mi Intel işlemci mi tavsiye edersiniz.

Geri
Yukarı