Turkcell 100Mbps alınır mı?

Kutup

Hectopat
Daha fazla  
Son zamanlarda 80 liraya Kablonet 25Mbps internet kullanıyorum. Biraz araştırdım ve bana en uygun internetin Turkcell'in ilk 3 ay 99 lira olup daha sonra 109 lira olan Turkcell'in akşamüstü 6'dan sabah 6'ya kadar 100Mbps olan interneti olduğunu gördüm. Hem taahhüt de ödüyorlarmış. Aranızda sorun yaşayanlar varsa sakın alma şeklinde değil de şu şu sorunları var şeklinde ifade ederse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Not: Taahhüt belli bir tutara kadar ödeniyor yani sözleşmenin ilk 3 yada son 3 ayını ancak kurtarıyor.

Not: Taahhüt belli bir tutara kadar ödeniyor yani sözleşmenin ilk 3 yada son 3 ayını ancak kurtarıyor.
Onu biliyorum kapıma gelip biraz bahsettiler 600 liraya kadar ödüyorlarmış.Kablonete de yeni girmedim.
İnterneti aynı anda kaç kişi kullanacak ?
Onu bilmiyorum.Evde şuan 5 kişiyiz ama 4 olacağız aynı anda 3 falan olur sanırım.Fakat benim dışımdakiler neredeyse her zaman telefondan kullanacaklar.

Turkcell'in internetinden kolay kolay sorun çıkmaz kanka oturduğun yere bağlı bence al derim ben Turkcell bağlatmadığım için pişmanım arkadaşım 35 Mbps Turkcell bağlattırdı hız testinde 60 Mbps alıyor ben 50 Mbps bağlattırdım Türk Telekom 45 Mbps hız alıyorum. Hatta bu aralar tablet veriyorlar 3 ayda ücretsiz kampanyaları falan da var onlara da bak derim.

Turkcell'in internetinden kolay kolay sorun çıkmaz kanka oturduğun yere bağlı bence al derim ben Turkcell bağlatmadığım için pişmanım arkadaşım 35 Mbps Turkcell bağlattırdı hız testinde 60 Mbps alıyor ben 50 Mbps bağlattırdım Türk Telekom 45 Mbps hız alıyorum. Hatta bu aralar tablet veriyorlar 3 ayda ücretsiz kampanyaları falan da var onlara da bak derim.
Binamda turkcell fiber altyapısı da var fakat fiber almayacağım ama altyapım iyi galiba.

Bence fiber al almışken altyapında müsaitse zaten aradığında adresini verince sana altyapın olup olmadığını kaç Mbps'ye kadar hız alabileceğini söylerler rahat rahat kullanırsın.
Sanırım saat 6'dan önce fiber 25mbps sonra fiber mi bilmiyorum 100mbps.

Yeni konular

Geri
Yukarı