Turkcell 2 aylık YouTube Premium hediyesi +2 ay olarak eklenir mi?

jackarmis

Kilopat
Merhaba. 27 günlük YouTube prem halihazırda mevcut. Turkcell de yeni pakete geçtim diye 2 ay da Turkcell hediye veriyormuş. Bu hediyeyi alırsam 2ay+27 günlük olur değil mi hesabım? Şimdi hediyeyi alıp mevcut 27 günün silinmesi vs. gibi saçma bir durum olmasını istemiyorum.

Merhaba. 27 günlük YouTube prem halihazırda mevcut. Turkcell de yeni pakete geçtim diye 2 ay da Turkcell hediye veriyormuş. Bu hediyeyi alırsam 2ay+27 günlük olur değil mi hesabım? Şimdi hediyeyi alıp mevcut 27 günün silinmesi vs. gibi saçma bir durum olmasını istemiyorum.

Yeni üyelikte kullanabiliyorsun hediyeyi.

27 gün bittikten sonra kullanın. Ne olur olmaz.

Daha önce kullanmadığınız hesap da aktif oluyor sadece.

Bende yeni sözleşme yaptığımda 3 ay verdimler mevcut hesabımda daha önce premium kullandığım için sadece yeni hesaplarda geçerlidir diye uyarı vermişti.
Bu ne saçma iştir arkadaş. Şimdi yeni youtube hesabı açsam onca algoritmayı nasıl ayarlayacağım baştan.. şaka gibi olay

Daha önce kullanmadığınız hesap da aktif oluyor sadece.
şaka gibi olay..

Yeni üyelikte kullanabiliyorsun hediyeyi.
Hem yeni üyelik istiyor hem de kartı da yeni istiyor. Kartı daha önce başka bir hesapta kullandıysan yine olmuyor. Lanet gelsin böyle işe. Sırf 2 ay hediye için bu paketi seçmiştim, şimdi kullanmamaya karar verdim. Tüm youtube verilerimi nasıl yeni bir hesaba geçirebilirim ki? Napayım yeni bir hesapta Youtube Pre'yi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı