Turkcell Menu silinebilir mi?

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Turkcell Menu silinebilir mi? Kesinlikle kullanmıyorum bile telefon ekranımda gereksiz yer kaplıyor. Devre dışı veya kalıcı olarak silme şansımız varsa herhangi bir sorun yaşatır mı?

IMG_20221130_195028.jpg

Tamamen olmuyor gözüküyor. Bende de var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamen olmuyor gözüküyor. Bende de var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle bir şey gördüm denersem sorun olur mu? Gördüğüm kadarıyla uygulamayı sadece devre dışı bırakıyor. Bakmanız için link paylaştım. Burada yasak ise linki silebilirsiniz.

Bunun hakkında bilgim yok.

Turkcell Menu silinebilir mi? Kesinlikle kullanmıyorum bile telefon ekranımda gereksiz yer kaplıyor. Devre dışı veya kalıcı olarak silme şansımız varsa herhangi bir sorun yaşatır mı?

Eki Görüntüle 1589160

Gizleyemiyor musunuz?
Eğer başlatıcıda o özellik yok ise applock tarzı uygulmalar işini görür.

Hocam o uygulamayı root atmadan silemezsiniz. Android'le birlikte gelen bir uygulama. Ama ayarlardan devre dışı bırakırsanız ana ekranda ya da uygulama çekmecesinde görünmez.

Turkcell Menu, silinecek bir uygulama değildir. Eğer Turkcell Menu'yü silmek istiyorsan, ana ekran ayarına gir sonra uygulamaları gizle seçeneğine bas sonra TURKCELL MENU ara ve gizle veya Turkcell Menu bildirimleri kapatmak için IZINIPTAL yaz sonra 2780'e gönderebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı