Turkcell mi Vodafone mu?

SF24

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Vodafone ve Turkcell'den birine hattımı taşıyacağım. Aktif olarak maalesef ki TT kullanıyorum ve sinir hastası oldum.
Turkcell'de bugüne özel 15GB 1000dk 250SMS 142TL iken, Vodafone'da 20GB 1000dk 250SMS 146TL.
İstanbul Avrupa yakasındayım Bayrampaşa'da oturuyorum. Ekonomik olarak Vodafone daha uygun fakat Turkcell'in çekim gücü Vodafone'dan daha iyi. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Turkcell daha iyi çekiyor bence ama pahalı her sene 2 kat daha pahalı oluyor. Geçen sene 1 yıllık faturalı 60TL ödüyorduk şu an 110 +10 ödüyoruz.

Arkadaşlar merhaba. Vodafone ve Turkcell'den birine hattımı taşıyacağım. Aktif olarak maalesef ki TT kullanıyorum ve sinir hastası oldum.
Turkcell'de bugüne özel 15GB 1000dk 250SMS 142TL iken, Vodafone'da 20GB 1000dk 250SMS 146TL.
İstanbul Avrupa yakasındayım Bayrampaşa'da oturuyorum. Ekonomik olarak Vodafone daha uygun fakat Turkcell'in çekim gücü Vodafone'dan daha iyi. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Yakın oturuyoruz sayılır.
Evim Beyoğlu'nda, iş yerim İkitelli'de. Hepsini kullandım Turkcell bu lokasyonlarda en iyisi.

Saygısızca bir yorum olduğunu düşünüyorum.

Ben 3 operatörü de kullandım. İstanbul Esenyurt bölgesinde özellikle en iyi Vodafone çekiyor.
Uzun yola da çok fazla gittim Türk Telekom ve Turkcell şehir dışı tarla gibi bölgelerde servis yok derken Vodafone %90 çekiyordu.
Ayrıca yıllarca superbox kullandım karantina zamanı 1mbps'in de altını gördüğümü hatırlıyorum Turkcell'in 4.5G servisini kullanıyor bilginize.
İnternet konusunda gram bilgisi olmayan sırf mahallesinde Turkcell çekiyor diye Turkcell çok iyi diyen insanlara gülüyorum gerçekten. Turkcell'in 4.5G veya 3G hizmeti o kadar iyi olsaydı Superbox hizmetine limitlendirme yapmazdı.
Bkz: Turkcell Superbox Şikayetleri - Şikayetvar

Yeni konular

Geri
Yukarı