Turkcell spam doğrulama kodu

EmirElibol

Decipat
Screenshot_20230814_121650_Messages.jpg

Bu şekilde 11 tane doğrulama kodu geldi birkaç dakika aralıklarla ve ben Türk telekomluyum. SMS bomb olabilir mi diye düşündüm başlarda ama az sayıda gelmesi ve sadece Turkcell'den gelmesi o ihtimali biraz olanaksızlaştırıyor. Turkcell'i engelleme şansım var mıdır galiba beyinsiz bir arkadaş numarasını karıştırmış sürekli bana geliyor SMS'ler.

Bazı süper düper Anonymus üyeleri(!) telefon numaranızı belli yazılımlar yardımıyla SMS spamına tutmuş hocam. Yazılımın ismini vermekten çekindiğim için biraz uzun açıkladım fakat olay bu. Sadece sizi rahatsız ederler, virüs vs. bulunmaz bunlarda rahatta kalabilirsiniz.

Engellemek için de spam engelleyici SMS Mesaj programları var, Google Messages gibi. O uygulamayı kullanabilirsiniz.

Düzenleme: Gerçi söylemişsiniz ama evet, SMS Bomb'dan ibaret. Nereden geldiği çok önemli değil, dikkate almayın yani.

Bazı süper düper Anonymus üyeleri(!) telefon numaranızı belli yazılımlar yardımıyla SMS spamına tutmuş hocam. Yazılımın ismini vermekten çekindiğim için biraz uzun açıkladım fakat olay bu. Sadece sizi rahatsız ederler, virüs vs. bulunmaz bunlarda rahatta kalabilirsiniz.

Engellemek için de spam engelleyici SMS mesaj programları var, Google Messages gibi. O uygulamayı kullanabilirsiniz.

Düzenleme: Gerçi söylemişsiniz ama evet, SMS Bomb'dan ibaret. Nereden geldiği çok önemli değil, dikkate almayın yani.

Hocam endişelenecek bir şey zaten yok ama sürekli mesaj gelmesi beni çok rahatsız ediyor Google messages i deneyeceğim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı