Turkcell'den Türk Telekom Selfy'e Geçmek

Swind

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba şu anda Turkcell faturalı kullanıcısıyım. 3GB, 1000SMS 750DK 27TL'ye anlaşmıştık vergilerle beraber. Şu anda 30TL'den aşağıya almıyor, (yapmadığım halde) şu numaraya mesaj attın ek para, şuna sesli mesaj bıraktın ek para vs. gidip söylesen vergisiz 27 diyorlar onun için itiraz da edemiyorsun. 25 mayısta sözleşme bitiyor, şöyle bir araştırırken Türk Telekom'un şu tarifesine denk geldim. Bu paket mantıklı mı? Bir de Türk Telekom'u genelde çekmiyor diye biliyorum. Kullananlar memnun mu?

Sosyal Large Paketi | Faturasız Yeni Müşteri Paketleri | Selfy

Son düzenleme:
Vodafone çok avantajlı paketleri var şuan 20GB internet 1000dk ve 100sms kullanıyorum 60TL fatura geliyor. 10GB serbest 10GB da seçtiğiniz uygulama ile kullanabiliyorsunuz.

Vodafone tavsiye etmem (ayrılırken 180+85 TL fatura geldiği için) Türk telekom kırsal yerdeyseniz çekmiyor , Turkcel de devam edin .Konuşurken ses kalitesi ötekilere fark atıyor.hem de her yerde çeker.farka değer yani.

Vodafone tavsiye etmem (ayrılırken 180+85 TL fatura geldiği için)
Sözleşemenizin dışına çıkarsanız her operatör de gelir bu şekilde faturalar. Taahütsüz kullanıyorum ben ayrıca herhangi bir cayma bedeli yok bu yüzden. Ben alternatif önerdim araştırıp baksın.

Fiyat konusunda Türk Telekom gerçekten iyi gözüküyor, 2 ay önce 3 senedir müşterisi olduğum Vodafone'dan Türk Telekom'a aynı paketim 25TL daha ucuz olduğu için geçtim, İstanbul da merkezi bir yerde oturmama rağmen diğer hattımla sürekli kullandığım mekanlarda bağlantı sorunları yaşadım, ses kalitesi ise faturasız hatlara VoLTE hizmeti vermedikleri için berbattı, en azından taahütsüz bir tarifeydi, bu ay tekrar Vodafone'a geçiş yaptım, bence Turkcell ve Vodafone arasında bir seçim yapın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı