TurkNet 72 Mbps altyapıda 35 Mbps veriyor

Format at knk

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
İlk önce merhaba. Benim 72 Mbps'lik bir alt yapım var fakat bana 35 Mbps'i uygun görüyorlar ama aynı şekil aynı altyapıdan gelen kablo ile komşum Türk Telekom kullanıyor ama onlarınki neden 50 Mbps?

Ve bizim anlaştığımız hız da 50 Mbps ama.

@500498.

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-11_214645733.png
    resim_2022-05-11_214645733.png
    7,3 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce merhaba. Benim 72 Mbps'lik bir alt yapım var fakat bana 35 Mbps'i uygun görüyorlar ama aynı şekil aynı altyapıdan gelen kablo ile komşum Türk Telekom kullanıyor ama onlarınki neden 50 Mbps?

Ve bizim anlaştığımız hız da 50 Mbps ama.

@500498.
Merhaba, konu ile ilgili açık bir destek kaydınız var mı? Destek kayıt numaranızı yazabilirseniz kontrol etmek isterim.

Daireye gelen kablolar sağlam mı?

Evet daha 2 ay olmadı yenilendi.
Merhaba, konu ile ilgili açık bir destek kaydınız var mı? Destek kayıt numaranızı yazabilirseniz kontrol etmek isterim.

Şu an açık bir destek kaydım yok önceden sormuştum kablo ilk yenilendine bana size 35Mbps uygun demişlerdi telefonda sordum yani kayıt oluşturmadım.
Benim merak ettim konu dedim gibi onlara neden 50Mbps sonçta aynı altyapı değil mi?

Evet daha 2 ay olmadı yenilendi.

Şu an açık bir destek kaydım yok önceden sormuştum kablo ilk yenilendine bana size 35Mbps uygun demişlerdi telefonda sordum yani kayıt oluşturmadım.
Benim merak ettim konu dedim gibi onlara neden 50Mbps sonçta aynı altyapı değil mi?
Farklı bir santralden ya da porttan hizmet almanız bu duruma sebep olabilir. Paket ve kampanyaların içeriğine rağmen desteklenen hızlarda farklılıklar yaşanabilir. İlgili sağlayıcıda 50 mbps paket bulunduğundan o paketten yararlanıp 35 mbps alınıyor olabilir.

Farklı bir santralden ya da porttan hizmet almanız bu duruma sebep olabilir. Paket ve kampanyaların içeriğine rağmen desteklenen hızlarda farklılıklar yaşanabilir. İlgili sağlayıcıda 50 Mbps paket bulunduğundan o paketten yararlanıp 35 Mbps alınıyor olabilir.

Aynı portun içinden geliyor ve önceden 50Mbps'di zaten sonra 35 Mbps'yi uygun gördü Türk Telekom. Ama bundan sonra ne hikmetse Türk Telekom komşumu arayıp hızlarını 50Mbps'ye yükseltmek için aramış ve onların önceki hızları 24Mbps'di.

Yeni konular

Geri
Yukarı