TurkNet'e geçişimi nasıl yapmalıyım?

Utkucosmic

Hectopat
İyi günler kablosuz internet sağlayıcım Türk Telekom ve kullandığım paketin bitiş tarihi 13 Mart 2022 yani 1 ay bile kalmadı ve TurkNet'e geçiş yapmak istiyorum ama aklıma takılan bazı sorular var.
Ben Türk telekoma müracaat edip bu paketimi iptal ettirip mi TurkNet'e başvurayım yoksa.
TurkNet'e başvuru işlemlerimi başlatıpta TurkNet benim Türk Telekom'dan TurkNet'e geçişimi mi sağlamalı?
Gerekli olabilecek bilgiler; sahip olduğum modem bana ait evimde fiber yok ve ev telefonu da bulunmamakta. VDSL kullanıyorum.
Yardımcı olabilecek biri yok mu hiç.

Son düzenleme:
İyi günler kablosuz internet sağlayıcım Türk Telekom ve kullandığım paketin bitiş tarihi 13 Mart 2022 yani 1 ay bile kalmadı ve TurkNet'e geçiş yapmak istiyorum ama aklıma takılan bazı sorular var.
Ben Türk telekoma müracaat edip bu paketimi iptal ettirip mi TurkNet'e başvurayım yoksa.
TurkNet'e başvuru işlemlerimi başlatıpta TurkNet benim Türk Telekom'dan TurkNet'e geçişimi mi sağlamalı?
Gerekli olabilecek bilgiler; sahip olduğum modem bana ait evimde fiber yok ve ev telefonu da bulunmamakta. VDSL kullanıyorum.
1-1.5 hafta önce TurkNet'e başvurunuzu yapın, onlar sizin yerinize her şeyi hallediyor. Sadece kurye geliyor, siz belgeleri imzalıyorsunuz. Aynı port üzerinden de geçişiniz yapılır.

Tüknet bu adresten girip türknete kayıt olun,Ordan gerekli bilgileri doldurup mevcuta internetim var deyip sizden Xdsl no ister onuda girip bilgileri girmeye devam edin en son size 3 4 sayfa vericek ordaki CHURN evrağını imzalıtıracaklar boylece hiçbir işlem yapmadan TT aboneliğiniz iptal olup hatınızı Türknete geçirebilirsiniz size sadece abonelik tamamlandığında sadece modem arayüzünden kulanıcı adı ve şifre değişikli yapmanız gerekecek. şimdi de başvuru yapabilirsiniz TT sizden şubat ayının faturasını isteyecektir.
Benim davet kodumu girebilirsiniz 1 ay bedava veriyor EDV78UL85TDA

Tüknet bu adresten girip TurkNet'e kayıt olun, oradan gerekli bilgileri doldurup mevcuta internetim var deyip sizden xDSL no ister onu da girip bilgileri girmeye devam edin en son size 3 4 sayfa verecek oradaki churn evrağını imzalıtıracaklar boylece hiçbir işlem yapmadan TT aboneliğiniz iptal olup hatınızı TurkNet'e geçirebilirsiniz size sadece abonelik tamamlandığında sadece modem arayüzünden kulanıcı adı ve şifre değişikli yapmanız gerekecek. Şimdi de başvuru yapabilirsiniz TT sizden şubat ayının faturasını isteyecektir.
Benim davet kodumu girebilirsiniz 1 ay bedava veriyor eDV78UL85tda.

Tamamdır teşekkürler.

Merhabalar, aktivasyon süreci ortalama 2-6 iş günüdür. Bunu göz önünde bulundurarak başvuru sağlayabilirsiniz. Biz geçiş sürecinde gereken tüm işlemleri sağlıyoruz. Sizin ek bir işlem sağlamanıza gerek kalmıyor.

Geri
Yukarı