Elektronik Twisted Minds TM27PG 260Hz Nano IPS Monitör 5299 TL

Araplara ait bir marka. Arap ülke ve şehirlerine ürün satıyor. Global olarak dağıtılan bir marka değil. Bu yüzden bu ürün göze güzel gözükse bile teknik olarak "ne edüğü" belirsiz bir ürün oluyor. Monitör ve TV seçim işleri böyle kolay değildir.
Ha alıp denemek istersin o seçim alıcıya bağlı.

Edit: Bazı arkadaşlar konuyu başka yere çektiği için yazıyorum.
*Konu Arap düşmanlığı değil. Konu bir ülkenin yeterli kadar AR-Ge sunmaması, yeterli kadar dünyaya açılmamış olması veya açılmak istememesi, yeterli kadar müşteriye ulaşmaması. Konu budur. Teknik bir ürün alırken pazardan armut alır gibi almayın diye yazıyorum. Sonra soruyorsunuz "bu monitörün paneli nedir, tepkimesi nedir, gri-siyah performansı nasıl? Nereden bilelim bunu, nasıl bilelim?
Gerisi size kalmış. Konuyu farklı dallara çekmeyiniz.

1699453473973.png

Son düzenleme:
Araplara ait bir marka. Arap ülke ve şehirlerine ürün satıyor. Bizde Araplaştığımız için ülkemizde görmeye başladık. İşin altında yatan siyasal sebepler bile var. Global olarak dağıtılan bir marka değil. Bu yüzden bu ürün göze güzel gözükse bile teknik olarak "ne edüğü" belirsiz bir ürün oluyor. Monitör ve TV seçim işleri böyle kolay değildir.
Ha alıp denemek istersin o seçim alıcıya bağlı.

Eki Görüntüle 2007359

Cevabiniz cok enteresan. Amerikan markasi alincada amerikali mi oluyoruz.

Cevabiniz cok enteresan. Amerikan markasi alinca da Amerikalı mi oluyoruz.

Cevap enteresan falan değil. Ben kimseye o oluyorsun bu oluyorsun demiyorum. Algınız yanlış. Bak arkadaş yukarıda beni çok net anlamış.
Monitör sektöründe henüz soru işaretliler. Amerika'nın mesela Dell markası var. Monitörleri ortada. Her yerde incelemeler, kaynaklar havada uçuyor. Peki Twisted nerede? Umarım anlaşılmıştır.

Geri
Yukarı