Twitch yayını yaparken görüntü çamurlaşıyor

Hocam sıkıntı ekran kartında gibi o zaman yayın için pek uygun olmayabilir.
NVIDIA RTX bir ekran kartına geçmeniz sizin için daha iyi olacaktır.
Katılıyorum AMD ekran kartları yayın konusunda hiç iyi değil. Ben de bi ara Twitch'ten F1 yayını yaptım görüntü sürekli kare kare oluyordu.

Yayınınıza şimdi baktım da hocam 2K da yayın veriyorsunuz öncelikle onu düşürün 1080p 60FPS'ye bit hızını da 6K yapın sorun düzelir bence.
Tekrar merhaba.

Bu 1080 yayını
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tekrar merhaba.

Bu 1080 yayını
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kalite gayet güzel duruyor hocam ufak tefek pikselleşmeye takılmayın oynadığınız oyun hızlı ve grafik olarak yüksek bir oyun o kadar olur.

Kalite gayet güzel duruyor hocam ufak tefek pikselleşmeye takılmayın oynadığınız oyun hızlı ve grafik olarak yüksek bir oyun o kadar olur.
Cevap için teşekkür ederim. oyun FPS çok etkiler mi bilmiyorum öğrenmeye çalışıyorum bende. Maksat kafa dağılsın. Diğer yayınları izlediğimde Fr oluyor diye açtım konuyu belki diğer arkadaşların dediği gibi RTX bir ekran kartı ile daha iyi performans alınabilir.

Son olarak birde diğer yayıncıların eski yayınlarını izlerken onlarda 1080p den 360 P ye kadar kalite seçenekleri çıkıyor bunun için özel bir ayar var mı ?

Cevap için teşekkür ederim. Oyun FPS çok etkiler mi bilmiyorum öğrenmeye çalışıyorum bende. Maksat kafa dağılsın. Diğer yayınları izlediğimde fr oluyor diye açtım konuyu belki diğer arkadaşların dediği gibi RTX bir ekran kartı ile daha iyi performans alınabilir.

Son olarak bir de diğer yayıncıların eski yayınlarını izlerken onlarda 1080P'den 360 p ye kadar kalite seçenekleri çıkıyor bunun için özel bir ayar var mı?

Rica ederim hocam kalite seçenekleri Twitch'in belirlemiş olduğu şartları yerine getirince geliyor hocam siz düzenli yayın yapmaya devam edin size de gelir.

Geri
Yukarı