Twitch'e erişim yasağı getirildi

Alt metni iyi okumak gerekir. İyi oldu, zaten yayıncıları sevmiyorum demek doğru değil; bugün bir sebepten bunu yasaklayan zihniyet yarın başka bir sebepten kafasına göre başka engeller de getirmeye devam eder.

Sonra bir bakmışsın Steam da gitmiş, Epic de gitmiş vs. he TikTok vs yerler niye engellenmiyor diye bakılırsa milletin kalan 3-5 parça beynini de alıp salaklaştırdığı için işlerine geldiğinden olsa gerek.

Senin dediklerini onlyf**s yasaklanırken demiştim çok haklısın. Bana dokunmayan bin yaşasın mantığıyla hareket edersen en son bize de dokunurlar o zaman yanımızda yardım isteyecek kimseyi bulamayız.

Bunun ülkeye tehdit olan terör gruplarıylada ilgisi olabilir , seçim öncesi karışıklıkları engellemek için de olabilir. Kendi çıkarlarıda olabilir. Vergi , Kara para aklamada olabilir.

Keyfim ve kahyası idaresi başkanlığınca tüm sosyal medyaya yasak getirilmiştir.

Yakında olur.

İşte buna gerçekten inanılır çünkü yakında Youtube ve Google yasağı da gelirse iyice dış dünyaya kapalı bir ülke oluruz.

Bunun ülkeye tehdit olan terör gruplarıylada ilgisi olabilir , seçim öncesi karışıklıkları engellemek için de olabilir. Kendi çıkarlarıda olabilir. Vergi , Kara para aklamada olabilir.
Aynen kank kesinlikle karışıklıkları engellemek, terör tehditlerinden "oyun / içerik" platformunu engellediler :D Yani Allah sizin gibileri başımızdan eksik etsin de rahatlayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı