Two trees buler V2 yazıcı hatalı baskı alıyor

Kral sen ender V3 SE mi aldın bunda da işte filamnet sensörü yok.

@Salih Gürbüz reis ben bunu alacaktım da abs basamıyor mu bu makine.

@Salih Gürbüz reis YouTube'da videosunu izledim de noozle dolguya sürtüyormuş bu sorun sende de oldu mu olduysa nasıl çözdün two trees de de bu sorun karşıma çıktı.
Filament sensörü 100 TL'ye alır eklersin. ABS basar. Sorunu yaşadım ve Gyroid kullanarak çözdüm farklı çözümlerde mevcut.

Filament sensörü 100 TL'ye alır eklersin. Abs basar. Sorunu yaşadım ve gyroid kullanarak çözdüm farklı çözümlerde mevcut.

@Salih Gürbüz reis şimdi Benin alacağım artillery X2 İzmir de pazartesi günü gitme durumum var yazıcıyı aldım da tablası yeter mi Valorant bıçak modelleri basıyorum.

Filament sensörü 100 TL'ye alır eklersin. Abs basar. Sorunu yaşadım ve gyroid kullanarak çözdüm farklı çözümlerde mevcut.

Kral merhaba bir sorum olacak Firmware Update yaparken YouTube'da bin dosyasını 123 yapıyor ama creality sitesinde atın diyor sen ne yaptın bin dosyasını. @Salih Gürbüz

Son düzenleme:
@Salih Gürbüz reis şimdi Benin alacağım artillery X2 İzmir de pazartesi günü gitme durumum var yazıcıyı aldım da tablası yeter mi Valorant bıçak modelleri basıyorum.

Kral merhaba bir sorum olacak Firmware Update yaparken YouTube'da bin dosyasını 123 yapıyor ama creality sitesinde atın diyor sen ne yaptın bin dosyasını. @Salih Gürbüz
Artillery almaya karar verecek kadar bilginiz varsa Valorant bıçağı tablaya sığar mı sığmaz mı bunu da anlayacak kadar bilginiz vardır.

Bunun dışında sizinle iletişim kuramıyorum maalesef. Ne dediğiniz anlaşılmıyor.

Merhaba makineyı ilk aldığımdan beri adamakıllı baskı alamdım filamentden falan bir sürü sorun yaşadım ilk katman sorunu vs derken en sonunda her şeyi hallattim ama bir soru takıldı aklıma bu modellerde böyle hata oluyor ve kılıç modelindeki gibi tırtıklı yüzey oluyor her modelde bu normal mi yoksa ayarlanması gereken bir şey ki filament creality pla +
@Siyah Martı
@Salih Gürbüz

Dosya Ekleri

• IMG_20240405_184410.jpg
    IMG_20240405_184410.jpg
    182,9 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_20240405_184426.jpg
    IMG_20240405_184426.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG_20240405_184419.jpg
    IMG_20240405_184419.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 13
Merhaba makineyı ilk aldığımdan beri adamakıllı baskı alamdım filamentden falan bir sürü sorun yaşadım ilk katman sorunu vs derken en sonunda her şeyi hallattim ama bir soru takıldı aklıma bu modellerde böyle hata oluyor ve kılıç modelindeki gibi tırtıklı yüzey oluyor her modelde bu normal mi yoksa ayarlanması gereken bir şey ki filament creality pla +
@Siyah Martı
@Salih Gürbüz

Yazicinin verebilecegi Max kalite bu buyuk ihtimal o yuzden yapacak pek bir şey yok zimparayala duzeltilebilir anca.

Yazicinin verebilecegi Max kalite bu buyuk ihtimal o yuzden yapacak pek bir şey yok zimparayala duzeltilebilir anca.

Şimdi iç içe giren kılıç modelinde bu olmaması lazım kılıçlar iç içe girmiyor çıkarkende takılıyor.

@Siyah Martı merhaba en büyük sorunlardan birisi

Dosya Ekleri

• IMG_20240428_005616.jpg
    IMG_20240428_005616.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 1
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı