TYT deneme önerisi

ErayDq

Picopat
Daha fazla  
11. sınıfım ve temelim olmadığından dolayı şimdiden TYT'ye çalışmaya başladım. Branş ve karma denemeleri ile seviyemi ölçmek istiyorum. Kolay-orta-zor hangi seviyede denemeler yapmalıyım? Hangi kaynaklar kolay-orta-zor seviyesinde? Ya da direkt sınavda çıkmış sorulara benzer denemeleri mi çözmeliyim?

Branş ve karma deneme kaynaklarından(345 vs.) Hangisini çözmem gerekiyorsa atabilir misiniz?

Attığını matematik, Türkçe, fen ve sosyal tüm branş denemelerini tek tek çözeceğim ama karma denemeleri de atarsanız sevinirim.

Sıfırsan çözme deneme falan boşa moralin bozulur. Türkçe ile Matematikden bilgi sarmal çözebilirsin zaten işlem becerisi ile paragraftır ağırlıklı olarak

Sıfırsan çözme deneme falan boşa moralin bozulur. Türkçe ile Matematikden bilgi sarmal çözebilirsin zaten işlem becerisi ile paragraftır ağırlıklı olarak
Hocam şimdi çözmesem bile temeli attıktan sonra(1-2 ay içinde) çözeceğim. En azından 0-40, 40-80 hangi aralıkta olduğumu anlamam lazım. Matematik, Türkçe, fen ve sosyal branş denemelerini ÜçDörtBeş veya Bilgi Sarmal hangi kaynaktan almalıyım?

Ayrıca karma deneme çözmek istiyorum onun içinde önerebilir misiniz?

Hocam şimdi çözmesem bile temeli attıktan sonra(1-2 ay içinde) çözeceğim. En azından 0-40, 40-80 hangi aralıkta olduğumu anlamam lazım. Matematik, Türkçe, fen ve sosyal branş denemelerini ÜçDörtBeş veya Bilgi Sarmal hangi kaynaktan almalıyım?

Ayrıca karma deneme çözmek istiyorum onun içinde önerebilir misiniz?
Onlarda da 345 ve bs alabilirsin sınav ayarında oluyorlar. Ya da zaten unuturum dersen 2022 ya da 2023 tyt yi çözebilirsin

Geri
Yukarı