TYT günde 6 saat çalışarak 40.000 sıralama gelir mi?

PatrickBateman7

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ağabeylerim, ablalarım. Ben 11. sınıf öğrencisiyim ve bildiğiniz üzere ilk dönem bitti, 2025 YKS'ye 550 gün civarı kaldı. Benim temelim çok sağlam değil. Sizce şu andan itibaren sabahları 2-2.5 saat TYT çalışıp akşamları 3.5-4 saat 11. sınıf çalışırsam 40K sıralama gelebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ağabeylerim, ablalarım. Ben 11. sınıf öğrencisiyim ve bildiğiniz üzere ilk dönem bitti, 2025 YKS'ye 550 gün civarı kaldı. Benim temelim çok sağlam değil. Sizce şu andan itibaren sabahları 2-2.5 saat TYT çalışıp akşamları 3.5-4 saat 11. sınıf çalışırsam 40k sıralama gelebilir mi?

6 saat çalışarak çok rahat girersin salma yeter:=)

Arkadaşlar, ağabeylerim, ablalarım. Ben 11. sınıf öğrencisiyim ve bildiğiniz üzere ilk dönem bitti, 2025 YKS'ye 550 gün civarı kaldı. Benim temelim çok sağlam değil. Sizce şu andan itibaren sabahları 2-2.5 saat TYT çalışıp akşamları 3.5-4 saat 11. sınıf çalışırsam 40k sıralama gelebilir mi?

Aslında ne kadar çalıştığınız değil çalıştığınızın verimi önemli. Azimle devam ederseniz gerisi Allah'tan.

Çabaladığınız sürece elbet gelir hocam, yeter ki siz isteyin ve bunun uğruna elinizden geldiğince çabalayın.

Son sene çalışsan bile yaparsın benim mezun senem olmasına rağmen hedefim 350k. Bu arada 40k ile ne okumayı planlıyorsunuz?

Hocam siz TYT'den tercih yapmayacak mısınız?

Hocam sadece TYT ile 2 yıllık bölümler gelir ve onların işizlik oranları ortada bahsi geçen arkadaşın AYT'si kötü galiba ondan dolayı TYT'ye agırlık vermesı gerekıyor AYT de 100K küsur yapsa TYT'de 20 k küsur yapsa ortalaması 40 50 k gelir ondan TYT odaklanmalı.

Geri
Yukarı