TYT için son gün hangi konulara bakılmalı?

O da sana sürpriz olsun artık. 😎 Yarın girince görürsün. Vardır herhalde.

Tüm konulardan önce 1 test çözeceğim bakalım kaç yanlış ve doğru çıkacak. Sonra biraz çalışırım tekrar 1 test daha çözerim duruma göre 3 test yaparım. Diğer kitapta da fen bilimlerine bakacağım sadece.

O da sana sürpriz olsun artık. 😎 Yarın girince görürsün. Vardır herhalde.

İçinde bunlar var:
IMG20220617191107.jpg
IMG20220617191118.jpg

Vahiy inmiştir çözmezsem olmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
arkada buna dönüştü artık daha fazla konuşmaya gerek yok :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
arkada buna dönüştü artık daha fazla konuşmaya gerek yok :D

Bari siz söyleyin resim attım o kadar konular var mı içerisinde?

Bari siz söyleyin resim attım o kadar konular var mı içerisinde?
Türkçe konuları her yerde sabit hocam tyt türkçesi bu konulardan geliyor da attığınız dil bilgisi konularından 2 soru geliyor zaten. Burda 2 saat kaybetmek yerine tyt türkçe konu soru dağılımı diye google amcaya aratsan bütün işi çözmüştün ama anladığım kadarıyla dersten çok herhangi bir konu altında sohbet etmek istiyorsun :)

Türkçe konuları her yerde sabit hocam TYT türkçesi bu konulardan geliyor da attığınız dil bilgisi konularından 2 soru geliyor zaten. Burada 2 saat kaybetmek yerine TYT Türkçe konu soru dağılımı diye Google amcaya aratsan bütün işi çözmüştün ama anladığım kadarıyla dersten çok herhangi bir konu altında sohbet etmek istiyorsun :)

İnternet 2022 TYT Türkçe konuları diye araştırdım bendeki testte bulunan konular vardı. Vakit kaybetmiş olmuyorum ki ben çalışacağım yine de. Hepinize iyi sosyaller, görüşürüz yarın sınavdan sonra.

Geri
Yukarı