Ubisoft Store'da "LEGEND24" kodunda 500 TL'ye 250 TL indirim yapılıyor

Mirage, avatar, Skull and Bones bunlara bulaşmayın Far Cry 5'ten daha kötü oyunlar bunlar. Paranızı çöpe atacaksanız keyfiniz bilir.

Aklimda Mirage ve avatar oyunları vardı.

Halen daha kararsızım bu oyunlar için.

Ama Mirage 250TL geldiği için alınır diye düşünüyorum.

Aklimda Mirage ve avatar oyunları vardı.

Halen daha kararsızım bu oyunlar için.

Ama Mirage 250TL geldiği için alınır diye düşünüyorum.
Mirage yerine Origins, Odyssey, ve Valhalla'yi alabilirsiniz. Mirage para vermeye degecek bir sey degil.

Mirage yerine Origins, Odyssey, ve Valhalla'yi alabilirsiniz. Mirage para vermeye degecek bir sey degil.
Avatar evrene girmek istiyorsaniz belki onun icin sadece olabilir ama o da cok degmez bana kalirsa.

Avatar evrene girmek istiyorsaniz belki onun icin sadece olabilir ama o da cok degmez bana kalirsa.
Hocam Prince of Persiayı ayrı sepette Rainbow Six Siege ile de Far Cry Gold Paket almayı düşünüyorum oyun toplamaya yeni başladım daha iyi bir öneriniz var mı bu indirimde?

Mirage yerine Origins, Odyssey, ve Valhalla'yi alabilirsiniz. Mirage para vermeye degecek bir şey degil.

Origins, Odyssey, ve Valhalla sahibim.

Hocam Prince of Persiayı ayrı sepette Rainbow Six Siege ile de Far Cry Gold Paket almayı düşünüyorum oyun toplamaya yeni başladım daha iyi bir öneriniz var mı bu indirimde?
Hocam prince of persia konusunda yorum yapamiycam ben de su anda onu dusunuyorum alsam mi diye. Ama R6S parasini hakeden bir oyun. Far Cry kac oldugunu soylememissiniz, kisiden kisiye de fazla degisiyor en sevilen oyun ama Game Pass uyeliginiz varsa sanirim oynayabiliyorsunuz oradan da.

Hocam prince of persia konusunda yorum yapamiycam ben de su anda onu dusunuyorum alsam mi diye. Ama R6S parasini hakeden bir oyun. Far Cry kac oldugunu soylememissiniz, kisiden kisiye de fazla degisiyor en sevilen oyun ama Game Pass uyeliginiz varsa sanirim oynayabiliyorsunuz oradan da.
Far Cry 1,2,3,4+Primal var hocam bunlar Gamepass'te yok diye gördüm. Bir de hocam Ubisoft Storedan alınan oyunlar Steamden gözüküyor mu ailede vs de oluyor mu?

Son düzenleme:
İndirim uygulanmıyor ben de hata veriyor.

Dosya Ekleri

• IMG_6626.jpeg
    IMG_6626.jpeg
    102,8 KB · Görüntüleme: 85

Geri
Yukarı