Ucuz oyun nereden alınır?

muslumbigelsjsj

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bilgisayarımı daha yeni aldım sayılır. Almadan önce hiç alabileceğimi düşünmüyordum o yüzden enayi gibi Steam dolara geçmeden önce veya büyük indirimlerde vs. param varken sonrayı düşünmeden hareket edip neredeyse hiçbir şey almadım. Şimdi de param yok :d. Geçen var olan indirimlerle AC serisinden çoğu oyunu aldım. En son Black Flag kalmıştı o indirimde değildi internetten ucuza buldum onu da. Çok düşünmedim o an tabii ama bugün forumlarda gördüm. İnternette aratsam da karşıma çıkmıyor fakat bazı sitelerde oyunlar gerektiğinden çok daha ucuza satılıyor ve güvenilirlik açısından onay veren kişiler de görüyorum. O yüzden bu konuyu açmak istedim, almak istediğim çok oyun var. Bana önerebileceğiniz ucuz oyun sitelerini listelemenizi rica ediyorum. Ayrıca almak istediğim oyunların listesini yapmıştım. Eğer biliyorsanız link vs. atarsanız çok mutlu olurum. Ayrıca hesap olarak değil herhangi bir PC platformunda key olarak almayı düşünüyorum.

resim_2024-05-05_015240988.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben bilgisayarımı daha yeni aldım sayılır. Almadan önce hiç alabileceğimi düşünmüyordum o yüzden enayi gibi Steam dolara geçmeden önce veya büyük indirimlerde vs. param varken sonrayı düşünmeden hareket edip neredeyse hiçbir şey almadım. Şimdi de param yok :d. Geçen var olan indirimlerle AC serisinden çoğu oyunu aldım. En son Black Flag kalmıştı o indirimde değildi internetten ucuza buldum onu da. Çok düşünmedim o an tabii ama bugün forumlarda gördüm. İnternette aratsam da karşıma çıkmıyor fakat bazı sitelerde oyunlar gerektiğinden çok daha ucuza satılıyor ve güvenilirlik açısından onay veren kişiler de görüyorum. O yüzden bu konuyu açmak istedim, almak istediğim çok oyun var. Bana önerebileceğiniz ucuz oyun sitelerini listelemenizi rica ediyorum. Ayrıca almak istediğim oyunların listesini yapmıştım. Eğer biliyorsanız link vs. atarsanız çok mutlu olurum.

Eki Görüntüle 2187140

Hocam siteler yok ama Enebadan güvenilir satıcı olduğu sürece 50-50 ihtimalle ucuz oyun bulabilirsiniz. Bende bazenleri oradan oyun satın alıyorum. Tabii eneba güvenilir olsa bile satan kişinin güvenirliğinden emin olmalısınız.

Şu saatten sonra key sitelerinin de bir avatanjı kalmadı.
Geçen sene bu zamanlarda god of war ile days gone yi 160 tlye almıştım voidudan ama şuan mümkün değil böyle bir fiyat..

Yine de genel olarak; voidu, etail, playstore, enaba, kinguin, humble bundle daha önce kullandığım key siteleri. Hepsinden de alışverişim oldu. Eneba ve kinguin hariç diğerleri resmi key satıcıları. Ancak eneba ve kinguin bir trendyol mantığı gibi. Satıcılar ellerinde olan oyun keylerini istediği fiyattan satabiliyor. Onlar da resmi key sayılır ancak sonuçta resmi satıcıların sattığı key değiller. (Keyler resmi ama satıcılar resmi değil)
Alırken iyi araştırmak da ve satış oranı en yüksek olan satıcılardan almak da fayda var.

Şu saatten sonra key sitelerinin de bir avatanjı kalmadı.
Geçen sene bu zamanlarda God of War ile Days Gone'yi 160 TL'ye almıştım Voidu'dan ama şu an mümkün değil böyle bir fiyat.

Yine de genel olarak; Voidu, eTail, Play Store, enaba, Kinguin, Humble Bundle daha önce kullandığım key satıcıları. Hepsinden de alışverişim oldu. Eneba ve Kinguin hariç diğerleri resmi key satıcıları. Ancak eneba ve Kinguin bir Trendyol mantığı gibi. Satıcılar ellerinde olan oyun keylerini istediği fiyattan satabiliyor. Onlar da resmi key sayılır ancak sonuçta resmi satıcıların sattığı key değiller. (Keyler resmi ama satıcılar resmi değil)
Alırken iyi araştırmak da ve satış oranı en yüksek olan satıcılardan almak da fayda var.

Not alıyorum teşekkürler

Konulara bakmanı tavsiye ederim hoşuna gidecek oyun elbet vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı