Rehber Ucuz ürün alışverişi nasıl yapılır?

261538

Gigapat
Makaleler
98
Hepinize merhabalar, bugün bir ürünü nasıl daha ucuza alabiliriz, adım adım buna bakacağız.

Yeni bir fare almaya karar verdim. Razer DeathAdder v2 bir süredir stoklarda yok, bende daha fazla beklemek istemedim ve arayışa girdim. Stoğa gelse de kurun etkisiyle fiyatı belirsiz olabilirdi. Ürün stoklardayken 450-500 TL arası fiyatı vardı, stok yeri azalınca kalan firmalarda 600-700 TL'yi gördü, sadece ufak bir indirim bekliyordum, bekledim ve yakaladım. :)
  • Öncesinde ikinci ele baktım fakat hem pahalıydı, hem de çok istemedim.
  • Ürünü fiyat araştırması için önce Akakçe sonra Cimri gibi sitelerde sonra da el ile aradım.
  • Ürünün Teknosa'da 599 TL'den 539 TL'ye düştüğünü gördüm. Sonrasında daha ucuza nasıl alabilirim dedim ve kupon arayışına girdim. Bazı forumlarda indirim kuponları satılmakta veya ücretsiz verilmekte. Bende bir tane kupon alarak alışverişi gerçekleştirdim. Kupon için 25 TL ödedim.
  • Kupon bana 100 TL'lik bir indirim sağladı ve 439 TL'ye ürünü aldım. Ürünü alırken Papara kartımı kullandım ve %3'lük de bir geri ödeme aldım.
    IMG_20200916_235624.jpg
    IMG_20200916_235708.jpg
  • Toplamda bu işlemler ile 539 TL'lik ürünü 450 TL'ye almış oldum. Aradan çıksın diye biraz acele ettim yoksa daha uyguna kupon bulup daha ucuza getirebilirdim. Sizde bu yöntem ile çok daha uyguna ürünlerinizi alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hepinize merhabalar, bugün bir ürünü nasıl daha ucuza alabiliriz, adım adım buna bakacağız.

Yeni bir fare almaya karar verdim. Razer DeathAdder v2 bir süredir stoklarda yok, bende daha fazla beklemek istemedim ve arayışa girdim. Stoğa gelse de kurun etkisiyle fiyatı belirsiz olabilirdi. Ürün stoklardayken 450-500 TL arası fiyatı vardı, stok yeri azalınca kalan firmalarda 600-700 TL'yi gördü, sadece ufak bir indirim bekliyordum, bekledim ve yakaladım. :)
  • Ürünü fiyat araştırması için önce Akakçe sonra Cimri gibi sitelerde sonra da el ile aradım.
  • Ürünün Teknosa'da 599 TL'den 539 TL'ye düştüğünü gördüm.Sonrasında daha ucuza nasıl alabilirim dedim ve kupon arayışına girdim. Bazı forumlarda indirim kuponları satılmakta veya ücretsiz verilmekte. Bende bir tane kupon alarak alışverişi gerçekleştirdim. Kupon için 25 TL ödedim.
  • Kupon bana 100 TL'lik bir indirim sağladı ve 439 TL'ye ürünü aldım. Ürünü alırken Papara kartımı kullandım ve %3'lük de bir geri ödeme aldım.Eki Görüntüle 670698Eki Görüntüle 670699
  • Toplamda bu işlemler ile 539 TL'lik ürünü 450 TL'ye almış oldum. Aradan çıksın diye biraz acele ettim yoksa daha uyguna kupon bulup daha ucuza getirebilirim. Sizde bu yöntem çok daha uyguna ürün alabilirsiniz.
Alkış :D, hocam zaten hatamız stok fiyatlara razı olmak :D...
Helal olsun ne diyeyim.
Berlin ;D çok ince bir detay filmde.

Papara 6 bin TL'lik ekran kartı alışverişinde ne kadar geri ödeme yapıyor ve alışveriş yapılan yerden yere fark ediyor mu? Hepsini mi kapsıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:

• Ürünün Teknosa'da 599 TL'den 539 TL'ye düştüğünü gördüm. Sonrasında daha ucuza nasıl alabilirim dedim ve kupon arayışına girdim. Bazı forumlarda indirim kuponları satılmakta veya ücretsiz verilmekte. Bende bir tane kupon alarak alışverişi gerçekleştirdim. Kupon için 25 TL ödedim.
  • Kupon bana 100 TL'lik bir indirim sağladı ve 439 TL'ye ürünü aldım. Ürünü alırken Papara kartımı kullandım ve %3'lük de bir geri ödeme aldım.Eki Görüntüle 670698Eki Görüntüle 670699
  • Toplamda bu işlemler ile 539 TL'lik ürünü 450 TL'ye almış oldum. Aradan çıksın diye biraz acele ettim yoksa daha uyguna kupon bulup daha ucuza getirebilirdim. Sizde bu yöntem ile çok daha uyguna ürünlerinizi alabilirsiniz.

Kuponu nereden, nasıl alacağız hocam?
Papara kart gerekli midir?

Kuponu DH Forum/Kupon bölümünden alabilirsiniz. Başka bir forum, orası içinde ayrı bir rehber çekmemi beklemeyin. Biraz araştırın, kurcalayın lütfen.

Papara kart içinde Papara adresinden bilgi alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı